open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2а-133/07

УХВАЛА

29 жовтня 2007 p.

Красноперекопський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим в складі:

головуючого судді - Романової Л.В.

при секретарі - Самойловій К.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Красноперекопськ АРК справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до державного нотаріуса Красноперекопської районної державної нотаріальної контори ОСОБА_2 про зобов'язання відповідача здійснити певні дії, -

встановив:

Позивачка звернулася до суду до державного нотаріуса Красноперекопської районної державної нотаріальної контори ОСОБА_2, вказуючи, що при прийнятті спадщини та отриманні свідоцтво про право на спадщину позивачка витратила суму у розмірі ІНФОРМАЦІЯ_1 грн. Від ІНФОРМАЦІЯ_2 р. (реєстровий НОМЕР_1) на ОСОБА_3 (ІНФОРМАЦІЯ_3 р. народження) позивачка, як її законний представник, отримала свідоцтво про право на спадщину за законом на майно у вигляді житлового будинку, розташованого за адресою: АДРЕСА_1. Рішенням Красноперекопського міськрайонного суду від ІНФОРМАЦІЯ_4 р. свідоцтво, що видане державним нотаріусом Красноперекопською районною державною нотаріальною конторою від ІНФОРМАЦІЯ_2 р. (реєстровий НОМЕР_1) визнано недійсним у зв'язку з порушенням прав інших спадкоємців. На даний час витрати, що понесла позивачка, за неправомірних дій нотаріуса виявились марними, що є її збитками. Крім матеріальних збитків позивачка вважає, що вона зазнала моральних страждань, які оцінює в суму ІНФОРМАЦІЯ_5 Позивачка просить відшкодувати вказані збитки, моральну шкоду та покласти на відповідача судові витрати у справі.

В судовому засіданні позивачка підтримала свої вимоги.

Відповідачка частково визнала вимоги позивачки та за її згодою сторони дійшли до примирення, за умовами якого відповідачка відшкодовує витрати, що повязані безпосередньо з діяльність нотаріальної контори, а саме ІНФОРМАЦІЯ_6, що підтверджується документально, також визнає моральну шкоду частково, у розмірі ІНФОРМАЦІЯ_7, та судові витрати у справі 3 грн.40 коп. Вказані суми відповідачка зобов'язується сплатити добровільно у термін до ІНФОРМАЦІЯ_8 р. Позивачка на умови примирення погодилась. Сторони просять закрити провадження в адміністративній справі у звязку з примиренням.

Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає можливим провадження у справі закрити у зв'язку із примиренням сторін.

Кожна особа, яка звернулася за судовим захистом, розпоряджається своїми правами на свій розсуд. В силу принципу диспозитивності сторони можуть повністю або частково врегулювати спір на основі взаємних поступок та дійти до примирення. У разі примирення сторін суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі, у якій фіксуються умови примирення.

Оскільки сторони у справі дійшли до примирення за таких умов, що відповідачка зобов"язується сплатити добровільно до ІНФОРМАЦІЯ_8 р. майнові витрати позивача у розмірі ІНФОРМАЦІЯ_6, відшкодувати моральну шкоду - ІНФОРМАЦІЯ_7, судовий збір 3 грн.40 коп., всього ІНФОРМАЦІЯ_9 грн., при цьому вказані умови примирення не суперечать закону та не порують чиї-небудь права, свободи або інтереси, суд не вбачає перешкод щодо задоволення заяви сторін та закриття провадження у справі за примиренням сторін.

Керуючись ст. ст. 96, 113, 136, 157 п.3, 165 КАС України , суд

УХВАЛИВ:

Провадження у справі № 2а-13 3/07 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до державного нотаріуса Красноперекопської районної державної нотаріальної контори ОСОБА_2 про зобов'язання відповідача здійснити певні дії закрити у зв'язку з примиренням сторін за таких умов: ОСОБА_2 зобов'язується у термін до ІНФОРМАЦІЯ_8 р. включно добровільно сплатити ОСОБА_1 суму у розмірі ІНФОРМАЦІЯ_9 коп.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного адміністративного суду АР Крим через Красноперекопський міськрайонний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку, передбаченому ст. 186 КАС України.

Джерело: ЄДРСР 4064198
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку