open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 1- П - 48/2007

Справа № 1- П - 48/2007

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 листопада 2007 року м. Чернігів

Деснянський районний суд м. Чернігова у складі : судді Жук М. І., за

участю секретаря судового засідання Широян В.В., помічника прокурора м.

Чернігова Домашенко О.В., обвинуваченої ОСОБА_1 , представника

потерпілого - адвоката ОСОБА_2 розглянувши постанову про

необхідність застосування амністії відносно

ОСОБА_1 яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1в с. Кирен Тункінського району Російська Федерація , росіянки , громадянки України , з повною вищою освітою , неодружена , раніше не судима , працює на посаді інженера ВАТ « Чернігівгазбуд « , мешкає : АДРЕСА_1

яка обвинувачується в скоєнні злочину , передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України , -

встановив:

8 жовтня 2007 року слідчий Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області , за погодженням з прокурором , звернувся до суду з постановою про необхідність застосування амністії відносно ОСОБА_1 , яка обвинувачується в скоєнні злочину , передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України.

Обвинувачена ОСОБА_1 в судовому засідання не заперечувала щодо застосування до неї акту амністії.

Прокурор та представник потерпілого вважають , що до обвинуваченої можливо застосувати амністію.

Заслухавши пояснення осіб , які приймали участь в судовому засіданні , дослідивши докази по справі - суд вважає , що обвинувачена ОСОБА_1 підлягає звільненню від кримінальної відповідальності по амністії , а справу відносно неї необхідно закрити внаслідок акту амністії з таких мотивів.

2 липня 2007 року слідчим Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області відносно ОСОБА_1 порушена кримінальна справа за ознаками злочину , передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України.

Постановою слідчого Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області від 2 липня 2007 року ОСОБА_1 пред'явлено обвинувачення за ст. 286 ч. 1 КК України - порушення правил безпеки дорожнього руху , особою яка керує транспортним засобом , яке відбулося

близько 8 години 30 хвилин 21 квітня 2007 року на перехресті вулиць Кільцева - Михайлевича в м. Чернігів та спричинило потерпілим ОСОБА_3та ОСОБА_4середньої тяжкості тілесні ушкодження.

В обвинуваченої , на день набрання чинності Закону України « Про амністію « від 19 квітня 2007 року , була на утриманні мати - ОСОБА_5, 1933 року народження , в якої немає інших працездатних дітей. За вчинений обвинуваченою з необережності злочин за законом передбачено покарання менш суворе , ніж позбавлення волі на строк не більше десяти років . З огляду на викладені обставини ОСОБА_1 підлягає звільненню від кримінальної відповідальності на підставі ст. 1 п. « Г « Закону України « Про амністію « від 19 квітня 2007 року.

Керуючись ст. ст. 1 п. « Г « , 6 , 7 , 8 , 12 Закону України « Про амністію « від 19 квітня 2007 року , ст. 6 ч. 1 п. 4 , 248 КПК України , суд , -

постановив:

Звільнити ОСОБА_1від кримінальної відповідальності за ст. 286 ч. 1 КК України на підставі ст. 1 п. « Г « Закону України « Про амністію « від 19 квітня 2007 року.

Провадження по кримінальній справі по обвинуваченню ОСОБА_1за ст. 286 ч. 1 КК України закрити внаслідок акта амністії.

Запобіжний захід відносно ОСОБА_1 у вигляді підписки про невиїзд - після набрання постановою законної сили скасувати.

Речові докази по справі : автомобіль марки « ДЕУ « , державний реєстраційний номер НОМЕР_1що є власністю ОСОБА_1 і перебуває в неї на відповідальному зберіганні та мопед « Дефіант « , що належить ОСОБА_3і який зберігається на майданчику затриманого транспорту ДАІ м. Чернігова - після набрання постановою законної сили повернути їх законним володільцям.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Чернігівської області протягом семи діб з дня її проголошення.

Джерело: ЄДРСР 4064014
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку