open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2- 296

Справа № 2- 296

2007 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 грудня 2007 року П»ятихатський районний суд

Дніпропетровської області

в складі головуючого судді Митошоп В.М.

при секретарі Пронській Т.В.

за участю позивача ОСОБА_1

відповідача ОСОБА_2

розглянувши у судовому засіданні в м. П»ятихатки цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

УСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу обґрунтовуючи свій позов тим, що 17.09.2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану П»ятихатського районного управління юстиції Дніпропетровської області зареєструвала шлюб з відповідачем, актовий запис НОМЕР_1

Від шлюбу мають донькуОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1

Проживають окремо з травня 2007 року, шлюбні стосунки між собою не підтримують, спільне господарство не ведуть, зв»язку з чим позивачка прохає розірвати шлюб.

Відповідач по справі -ОСОБА_2 з позовом згоден, підтвердив факт окремого проживання з травня 2007 року.

Судом установлено, що 17.09.2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Шятихатського районного управління юстиції Дніпропетровської області позивачка зареєструвала шлюб з відповідачем, що підтверджується копією свідоцтва про шлюб.

Від шлюбу мають донькуОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 що підтверджується копією свідоцтва про народження.

З травня 2007 року сторони спільно не проживають, шлюбні стосунки між собою не підтримують, спільне господарство не ведуть, донька знаходиться на вихованні у позивачки

- що визнано свідченнями сторін по справі.

З 26.06.2007 року по 23.08.2007 року та з 04.09.2007 року по 21.11.2007 року провадження по справі зупинялося в зв»язку з хворобою відповідача, за вказаний час сторони не примирилися.

Відповідно до ч.1 ст. 61 ЦПК України обставини визнані сторонами які беруть участь у справі не підлягають доказуванню.

Відповідно до ст. 110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред»явлений одним із подружжя як слідує із матеріалів цивільної справи позивач є дружиною відповідача, тобто має право на звернення з позовом про розірвання шлюбу.

Відповідно до ст. 112 СК України суд встановлює підстави для розірвання шлюбу за позовом одного із подружжя:

· згідно ч.1 ст. 112 СК України суд з»ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу ... та інші обставини життя подружжя;

· згідно ч.2 ст. 112 СК України , суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них ....

3 травня 2007 року сторони разом не проживають, шлюбні відносини не підтримують, спільне господарство не ведуть, донька знаходиться на вихованні у позивачки, що свідчить про стійкий розлад подружніх стосунків, внаслідок чого суд вважає дальше спільне проживання подружжя та збереження сім»ї неможливим, так як це протирічить інтересам позивача та відповідача тому позов підлягає задоволенню.

На підставі ст. ст. 110, 112, 114 СК України, керуючись ст. ст. 1 - 10, 61, 212-215 ЦПК України суд, -

ВИРІШИВ:

Шлюб зареєстрований 17.09.2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану П»ятихатського районного управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис НОМЕР_1 міжОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3 - розірвати.

Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу із ОСОБА_2 таОСОБА_1по 08 гривен 50 копійок державного мита на користь держави.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Дніпропетровської області через П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області.

Джерело: ЄДРСР 4063773
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку