open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-482

Справа №2-482

2007рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 листопада 2007 року м. П'ятихатки

П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області в складі: головуючого-судді -

Забродіної О.А., при секретарі - Шульзі Т.М. ,

за участю позивачки ОСОБА_1,

відповідача ОСОБА_2

розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. П'ятихатки цивільну справу за

позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про стягнення аліментів

на утримання дитини

ВСТАНОВИВ:

Відповідач ОСОБА_2 позов визнав.

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, вказуючи, що відповідач є її чоловіком, в зареєстрованому шлюбі перебувають з 21 лютого 1998 року, мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюбно-сімейні відносини з відповідачем не склалися, з липня 2007 року проживають окремо. Дочка проживає з позивачкою, а відповідач матеріальну допомогу на утримання дитини не надає, хоча має таку можливість, так як працює. Просить стягнути з відповідача на утримання дочки 1/4 частину всіх видів заробітку батька до досягнення дитиною повноліття.

ОСОБА_2 суду пояснив, що позивачка є його дружиною, в зареєстрованому шлюбі перебувають з 21 лютого 1998 року, мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Подружнє життя між ними не склалося, з липня 2007 року проживають окремо. Дочка проживає з позивачкою і знаходиться на її утриманні, тому проти стягнення з нього аліментів на утримання дитини не заперечує.

Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд приходить до слядуючого.

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрували шлюб 21 лютого 1998 року, що підтверджується копією свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_1.

Подружжя має неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження.

Згідно довідки про доходи № 278 від 1.11.2007 року ОСОБА_2 працює в ЛУ на Придніпровській залізниці УМВС України на транспорті і його дохід за період з січня 2007 року по жовтень 2007 року складає 13269, 73 грн.

Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Таким чином судом встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебувають в зареєстрованому шлюбі з 21 лютого 1998 року, мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. З липня 2007 року сторони проживають окремо, дочка живе з матір'ю і знаходиться на її утриманні., а відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання дочки не надає, хоча має таку можливість, так як працює, що дає підстави для задоволення позову.

На підставі ст. ст. 180, 182, 183 Сімейного кодексу України та керуючись ст. ст. 10, 60, 209, 212-215 ЦПК України, суддя -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання дитини - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 уродженця с. Саївка П'ятихатського району Дніпропетровської області аліменти на утримання дочки ОСОБА_3ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини від заробітку (доходу) батька, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення дитиною повноліття на користь матері ОСОБА_1, починаючи з 14 листопада 2007 року.

Допустити негайне виконання рішення суду в межах суми платежу за один місяць.

Стягнути з ОСОБА_251 грн. судового збору на користь держави.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через П'ятихатський районний суд, шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

Джерело: ЄДРСР 4063771
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку