open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-2965/07 РІШЕННЯ

Справа №2-п-2965/07 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 жовтня 2007 р. м. Житомир

Богунський районний суд міста Житомира В складі: головуючого-судді Григорусь Н.И. секретар Вітомська С.А. розглянув у відкритому засіданні цивільну справу за позовом ДКП Житомирського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства до ОСОБА_1 про стягнення боргу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з даним позовом, в якому просив стягнути з відповідача на користь позивача борг по оплаті за надані послуги водопостачання та водовідведення, загальна вартість яких становить - 2225,55 грн., що утворився станом на 01.02.2007 року.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав з тих же підстав, просив позов задовольнити в повному обсязі.

Відповідач в судове засідання не з"явилась. Про час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, причини неявки суду не повідомила. Справа слухалась у відсутності відповідача, згідно ст.169 ЦПК України.

Заслухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення.

Судом встановлено, що відповідач мешкає в квартирі АДРЕСА_1, як споживач користується послугами позивача з надання населенню послуг водопостачання та водовідведення, оплата за які здійснюється відповідно до «Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України», затверджених наказом Державного комітету житлокомунгоспу України від 01.07.94 р. №65, виходячи з норми споживання води за місяць на кожну особу (мешканця квартири).

Згідно наданого розрахунку станом на 01.02.2007 р. відповідач заборгував по оплаті за надані послуги - 2225,55 грн. Від отримання послуг не відмовлялась.

Викладене підтверджується змістом довідки КВЖРЕП та витягом з особового рахунку. Таким чином, між сторонами існують зобов'язальні правовідносини, які відповідач не виконує належним чином. Суд стягує з відповідача вказану суму на користь позивача та судові витрати.

Керуючись ст.ст. 526, 610 ЦК України, «Правилами користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України», затверджених наказом Державного комітету житлокомунгоспу України від 01.07.94 р. №65, ст.ст. 10, 11, 60, 88, 169,212-215, главою 8 розділу III ЦПК України суд, -

ВИРІШИВ: Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ДКП Житомирського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (р/р 26003301129 в ЖБ КБ "Західінкомбанк" МФО 311670, код 03344065) заборгованість за надані станом на 01.02.2007 р. послуги в сумі 2225,55 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн., а також судовий збір в дохід держави в сумі 51 грн.

Рішення може бути оскаржене позивачем до Житомирського апеляційного суду через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги поданої протягом двадцятим днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.

Заочне рішення може бути переглянуте Богунським райсудом м. Житомира за письмовою заявою відповідача поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Джерело: ЄДРСР 4063412
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку