open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-25 59/07

Справа №2-п-25 59/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 жовтня 2007 року місто Житомир

Богунський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого - судді Слюсарчук Н.Ф.

з участю секретаря с/з Хоцької Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Житомирі цивільну справу за позовом комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 6 м. Житомира до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по квартирній платі, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду 12.02.2007 року з даним позовом, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість по квартирній платі в сумі 232 грн. 30 коп. на користь комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 6 м. Житомира, яка утворилась станом на 01.02.2007 року, вказавши, що відповідач мешкає в квартирі АДРЕСА_1.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив стягнути з відповідача заборгованість по квартирній платі в розмірі 232 грн. 30 коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., та судовий збір на користь держави в розмірі 51 грн.

Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча про час, день та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки до суду не повідомив, а тому суд вважає за можливе вирішити спір без участі відповідача на підставі наявних у справі даних та доказів згідно ч. 4 ст. 169 ЦПК України.

Заслухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд вирішив за можливе визнати позов таким, що підлягає до задоволення.

Спірні правовідносини регулюються ст.ст.66,68 ЖК України та Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, які затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 1992 року № 572.

Судом встановлено, що відповідач користується послугами позивача, від отримання послуг не відмовлявся.

Таким чином, між сторонами існували зобов'язальні правовідносини, які зі свого боку відповідач не виконував належним чином, своєчасно не вносив необхідні платежі, чим порушив права позивача і допустив заборгованість станом на 01.02.2007 року в сумі 232 грн. 30 коп.

Керуючись ст.ст.10,11,60,212-215 ЦПК України, гл. 8 розд. III ЦПК України, ст. 66,68 ЖК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства № 6 м. Житомира заборгованість по квартирній платі, яка утворилась станом на 01.02.2007 року в розмірі 232 грн. 30 коп., витрати за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. 00 коп.,

та судовий збір на користь держави в розмірі 51 грн.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Джерело: ЄДРСР 4063400
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку