open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-4321/07

Справа №2-п-4321/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРА ЇНИ

11 жовтня 2007 року м. Житомир

Богунський районний суд міста Житомира в складі:

головуючого - судді Слюсарчук Н.Ф.

секретаря с/з Хоцької Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду 01.08.2007 року з даним позовом про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3. Враховуючи те, що діти проживають і знаходяться повністю на утриманні позивача, а відповідач не приділяє уваги дітям, не займається їх вихованням, від надання матеріальної допомоги в добровільному порядку ухиляється, позивач просить стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітніх дітей в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала, просила стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання трьох неповнолітніх дітей в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на кожну дитину з урахуванням певного її віку, і до повноліття кожного з дітей.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, проти задоволення позову та стягнення з нього аліментів на утримання неповнолітніх дітей в розмірі, зазначеному позивачем, не заперечував.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе визнати позов таким, що підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Дані правовідносини регулюються ст.ст. 180,182,183 СК України.

Судом встановлено, що сторони з 2002 по квітень 2006 року перебували у фактичних шлюбних відносинах. В зазначений період у позивача з відповідачем ІНФОРМАЦІЯ_1 син - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2- дочка ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3- дочка ОСОБА_5. Відповідач в добровільному порядку не надає ніякої матеріальної допомоги на утримання дітей.

У відповідності до ст.183 СК України частка заробітку батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.

Вирішуючи питання про розмір стягнення аліментів на утримання дітей, суд вважає, що позов є обґрунтованим, підлягає до задоволення, а тому стягує з відповідача на користь позивача аліменти на утримання неповнолітніх дітей в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно і до повноліття кожного з дітей, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину з урахуванням певного її віку.

Керуючись ст.ст. 180,182,183 СК України, ст.ст.10,11,60,212-215, ЦПК України, суд, -

2

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця м. Житомира на користь ОСОБА_1аліменти на утримання неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку відповідача, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину з урахуванням певного її віку, щомісячно і до повноліття кожного з дітей, починаючи з 01.08.2007 року, тобто з дня звернення до суду позивача.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в розмірі 51грн.

Допустити негайне виконання рішення в межах суми платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Джерело: ЄДРСР 4063310
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку