open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-3930/07

Справа №2-п-3930/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 жовтня 2007 року місто Житомир

Богунський районний суд міста Житомира в складі:

головуючого - судді Слюсарчук Н.Ф.

з участю секретаря с/з Хоцької Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Сторони перебувають в шлюбі з 19.12.2005 року. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. Шлюб у сторін повторний.

Позивач 05.07.2007 року звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу з тих підстав, що спільне життя з відповідачем не склалося, шлюб фактично розпався, з аналогічним позовом вона звертається до суду вже вдруге, відповідач безпідставно влаштовує сварки та скандали, ображає її. Шлюб існує лише формально. Позивач вважає подальше збереження сім'ї неможливим та недоцільним.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала з підстав, зазначених в позовній заяві, просила шлюб з відповідачем розірвати, витрати по отриманню свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на відповідача.

Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча про час, день та місце розгляду справи був повідомлений належним чином (відповідно до ч. 8 ст. 76 ЦПК України), про причини неявки суд не повідомив, а тому суд вважає за можливе вирішити спір без участі відповідача на підставі наявних у справі даних та доказів згідно ч. 4 ст. 169 ЦПК України.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення, оскільки в судовому засіданні було встановлено, що сторони шлюбних стосунків не підтримують, в результаті відносин, які склалися в сім'ї, позивач прийшла до висновку про неможливість подальшого співіснування, на примирення не згодна. В зв'язку з цим суд не знаходить підстав для надання сторонам строку для примирення.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що сім'я розпалася остаточно і її збереження є неможливим та недоцільним для сторін.

Витрати по отриманню свідоцтва про розірвання шлюбу суд покладає на відповідача в розмірі 20 (двадцять) грн.

Керуючись ст.ст.110, 112 СК України, ст.ст.10,11,60, 212-215, гл. 8 розд. III ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між громадянкою України ОСОБА_1, 1960 року народження, та громадянином України ОСОБА_2, 1960 року народження, який зареєстровано Житомирським міськвідділом РАЦСу 19.12.2005 року, актовий запис НОМЕР_1.

Витрати, пов'язані з отриманням в органах РАЦСу свідоцтва про розірвання шлюбу в розмірі 20 (двадцять) грн. покласти на відповідача.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Джерело: ЄДРСР 4063302
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку