open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 22ц-2764-2007 рік

Справа № 22ц-2764-2007 рік

Головуючий по 1-й інстанції: Сегет Я.С.

Суддя-доповідач: Акопян В.І.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2007 року листопада місяця 19 дня м. Полтава Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області в складі:

Головуючого: Акопян В.І.

Суддів: Петренка В.М. Лобова О.А.

при секретарі Фадейкіній Н.Б.

з участю адвоката ОСОБА_1

відповідача ОСОБА_2

розглянула у відкритому судовому засіданні в м .Полтаві цивільну справу за завою ОСОБА_2 про поновлення строку оскарження рішення Лохвицького районного суду від 17січня 2007 року по справі за позовом Червонозаводської міської ради Лохвицького району до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_2 про визнання осіб такими , що втратили право користування жилим приміщенням та виселення без надання іншого приміщення. Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, - Акопян В.І.

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Лохвицького районного суду від 17 січня 2007 року позовну заяву Червонозаводської міської ради задоволено частково .

Визнано ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_2 такими . що втратили право користування квартирою АДРЕСА_1.

Виселено ОСОБА_2 з квартири АДРЕСА_1 без надання йому іншого жилого приміщення як такого , що втратив право користування цією квартирою.

В задоволенні інших позовних вимог позивачу відмовлено.

На рішення суду апеляційну скаргу подав ОСОБА_2, прохає рішення суду скасувати , ухвалити нове рішення про відмову в задоволенні позову у відношенні його , посилається на порушення судом норм матеріального та процесуального права. ОСОБА_2 подав заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду.

Колегія суддів вивчивши матеріали справи , перевіривши доводи заяви, приходить до висновку , що заява не підлягає задоволенню.

Згідно ст.294 п. 1, 3 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення . Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків установлених даною статтею , залишаються без розгляду , якщо апеляційний суд за заявою особи , яка їх подала , не знайде підстав для поновлення строку про що постановлюється ухвала.

Із матеріалів справи вбачається, що рішенням Лохвицького районного суду від 17 січня 2007 року визнано ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_2 такими .що втратили право користування квартирою АДРЕСА_1 .

ОСОБА_2 виселено з даної квартири.

На рішення суду апеляційну скаргу подав ОСОБА_2. Ухвалою судді апеляційного суду від 01 березня 2007 року апеляційна скарга ОСОБА_2 залишена без руху, надано апелянту строк для усунення недоліків до 14 березня 2007 року. За повідомленням поштового відділення за вказаною в апеляційній скарзі адресою відповідач не проживав , інша адреса апелянта в матеріалах справи відсутня. Ухвалою судді апеляційного суду від 14 березня 2007 року апелянту продовжено строк для усунення недоліків до 27 березня 2007 року.

В зв*язку з не усуненням недоліків апеляційної скарги ухвалою судді від 29 березня 2007 року апеляційна скарга ОСОБА_2 визнана неподаною і повернута апелянту.

Постановою державного виконавця відділу державної виконавчої служби Лохвицького районного управління юстиції від 14. 09. 2007 року виконавче провадження з примусового виконання спірного рішення суду закінчено , рішення суду виконано.

Через місяць після виконання рішення суду , 16 жовтня 2007 року , ОСОБА_2 подав заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду та апеляційну скаргу на рішення місцевого суду від 17. 01 . 2007 року.

Заява та апеляційна скарга подана через 9 місяців після винесення рішення суду першої інстанції та після його виконання.

Згідно ст..77 ЦПК України особи , які беруть участь у справі зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування , знаходження ).

Відповідач ОСОБА_2 , при подачі перший раз апеляційної скарги вказав адресу свого проживання , де він не проживав .Апеляційний суд за вказаною адресою тричі направляв повідомлення про рух його апеляційної скарги, які поверталися з повідомленням відділу поштового зв'язку , що за вказаною адресою він не проживає . Інша адреса проживання апелянта в матеріалах справи відсутня . Апелянт допустив порушення вимог ст.. 77 ЦПК України , тому колегія суддів вважає , що доводи апеляційної скарги про неповідомлення йому про залишення апеляційної скарги без руху не можуть бути взяті до уваги і відсутні підстави для поновлення Воробйову А.В. строку на апеляційне оскарження рішення суду

Керуючись ст.. ст. 77, 294, 300 ЦПК України колегія суддів -

УХВАЛИЛА

Відмовити ОСОБА_2 в поновленні строку на апеляційне оскарження рішення Лохвицького районного суду від 17 січня 2007 року.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення , на неї може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили ухвалою апеляційного суду

Джерело: ЄДРСР 4063144
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку