open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 22ц-2678-2007 рік

Справа № 22ц-2678-2007 рік

Головуючий по 1-й інстанції: Сорока К.М.

Суддя-доповідач: Акопян В.І.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2007 року листопада місяця 14 дня м. Полтава Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області в складі:

Головуючого: Акопян В.І.

Суддів: Лобова О.А. Петренка В.М.

при секретарі Фадейкіній Н.Б.

з участю представника позивачів ОСОБА_1

відповідачки ОСОБА_4

розглянула у відкритому судовому засіданні в м .Полтаві цивільну справу за

апеляційною скаргою ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на ухвалу

Октябрського районного суду м. Полтави від 17.08.2007 року по справі за

позовом ОСОБА_3, ОСОБА_2 до ОСОБА_4 про виділ частки із майна , що перебуває в спільній частковій власності і визначення порядку користування земельною ділянкою Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, - Акопян В.І.

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Октябрського районного суду м. Полтави від 4 жовтня 2006 року позов ОСОБА_2 та ОСОБА_3 задоволено частково.

Проведено реальний розподіл нежитлового приміщення магазину АДРЕСА_1, згідно ідеальних долей. Зобов'язано сторони за власні кошти зробити переобладнання.

Стягнуто з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_3 та ОСОБА_2 9455грн. по 4727гнр.50 коп. на користь кожного.

Визначено порядок користування земельною ділянкою АДРЕСА_1.

Стягнуто зі сторін судові витрати.

Ухвалою суду від 17 серпня 2007 року задоволено заяву ОСОБА_4 Розстрочено виконання рішення Октябрського районного суду м. Полтави від 04 жовтня 2006 року в частині стягнення з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_2 та ОСОБА_3 9455 грн. строком на п*ять років.

На ухвалу суду апеляційну скаргу подала ОСОБА_1 представник позивачів ОСОБА_3 та ОСОБА_2 , прохає ухвалу суду скасувати , ухвалити нову ухвалу про відмову в задоволенні заяви , посилається на порушення судом норм процесуального права.

Колегія суддів вивчивши матеріали справи , перевіривши доводи апеляційної скарги , приходить до висновку , що вона підлягає задоволенню .

Згідно ст.312 п.3 ЦПК України розглянувши скаргу на ухвалу суду першої інстанції, апеляційний суд скасовує ухвалу і передає питання на новий розгляд до суду першої інстанції , якщо останній порушив порядок, встановлений для його вирішення.

Стаття 373 ЦПК України передбачає , що за наявністю обставин , що утруднюють виконання рішення суду , за заявою сторони суд розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання рішення в судовому засіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може відстрочити виконання.

Із матеріалів справи вбачається , що ухвала суду від 17 серпня 2007 року була винесена у відсутність ОСОБА_3 та ОСОБА_2 -позивачів по справі -, копія ухвали ними була отримана лише 11.05.2007 року .В матеріалах справи відсутні дані про належне повідомлення позивачів про час і дату розгляду заяви про розстрочку виконання рішення суду .

Колегія суддів вважає , що є підстави для скасування ухвали суду першої інстанції і передачі питання для вирішення до місцевого суду.

Керуючись ст.. ст. 312 п.3 ст. 373 ЦПК України колегія суддів -

УХВАЛИЛА

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 та ОСОБА_3 задовольнити.

Ухвалу Октябрського районного суду м. Полтави від 17 серпня 2007 року скасувати , справу повернути до того ж суду для розгляду заяви про розстрочку виконання рішення суду.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, на неї може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили ухвалою апеляційного суду.

Джерело: ЄДРСР 4062852
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку