open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-5697/2008

Справа № 2-5697/2008

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

29 вересня 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області

у складі головуючого судді Груіцької Л.О.

при секретарі Хоронько М.В.

за участю представника позивача Писаренко Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Краматорську цивільну справу за позовом ОКП «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Краматорськміжрайтепломережа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання, -

В С Т А Н О В И В :

25.06.2008 року позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідачки про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання в сумі 1698,88 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачка ОСОБА_1. являється наймачем квартири АДРЕСА_1. В порушення умов договору наймання житлового приміщення відповідачка відмовлялася платити комунальні й інші послуги за діючими розцінками й тарифами, систематично допускала невнесення плати за опалення та гаряче водопостачання, чим порушила договірні зобов'язання, в результаті чого у утворилася заборгованість у сумі 1698,88 грн. Просить стягнути з відповідачки на користь позивача суму заборгованості за опалення та гаряче водопостачання в розмірі 1698,88 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 51 грн.

Представник позивача Писаренко Л.В. в судовому засіданні позовні вимоги підтримала та просила задовольнити в повному обсязі, проти ухвалення заочного рішення не заперечувала.

Відповідачка у судове засідання не з'явилась, про час слухання справи повідомлена належним чином, повідомлень про причини неявки від відповідачки не надійшло, в зв'язку з чим згідно ст. 224 ЦПК України суд на підставі наявних у справі доказів вважає можливим ухвалити заочне рішення.

Вислухавши думку представника позивача, яка не заперечувала проти ухвалення заочного рішення, всебічно та об'єктивно вивчивши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає повному задоволенню.

Згідно ст. 67,68 ЖК України оплата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплову енергію та інші послуги) сплачується по затвердженим в установленому порядку тарифам. Наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги в установлені строки.

В порушення житлового законодавства та вимог п.18 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», відповідачка не вносить плату за опалення та гаряче водопостачання, у зв'язку з чим за період з 01.10.2006 року станом на 01.05.2008 року утворилася заборгованість у розмірі 1698,88 грн.

Вказана заборгованість і підлягає стягненню з відповідачки на користь позивача в повному обсязі.

Крім того, з відповідачки на користь позивача слід стягнути сплачені ним при подачі позову витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 30 грн. та судовий збір в розмірі 51 грн.

Керуючись ст.ст.10,60,88,212-215,224,226 ЦПК України, ст.ст.67,68 ЖК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОКП «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Краматорськміжрайтепломережа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання, задовольнити в повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВО «Краматорськміжрайтепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (р/р НОМЕР_1 в Краматорському відділенні № 2865 ВАТ “Державний Ощадний банк України”, МФО 394222, код ЗКПО 05540936) заборгованість за опалення та гаряче водопостачання за період з 01.10.2006 року по 01.05.2008 року у розмірі 1698,88 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 51 грн., а всього на загальну суму 1779 (одна тисяча сімсот сімдесят дев'ять) грн. 88 коп.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачки. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів від дня його проголошення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів (разом з заявою) до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська.

Суддя:

Рішення ухвалено в нарадчій кімнаті, надруковано в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4058116
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку