open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-5547/2008

Справа № 2-5547/2008

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

16 вересня 2008 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області в складі:

головуючого - судді Космачевської Т.В.,

при секретарі Вітрік О.О.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» доОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В:

Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» звернулося до Краматорського міського суду з позовом доОСОБА_1 про стягнення заборгованості обґрунтовуючи свої вимоги наступним.

ВАТ „Донецькоблгаз” провадить поставку природного газу до квартири АДРЕСА_1 власником якої є відповідачка. За період з 01.10.2004 року по 01.05.2008 року за відповідачкою утворилася заборгованість у сумі 732,70 грн. Просили стягнути з відповідачки на користь позивача заборгованість по постачанню природного газу у сумі 732,70 грн., а також судові витрати у сумі 81 грн.

Представник позивача Сідельникова С.Ю. в судове засідання не з'явилася, але подала до суду заяву з проханням справу розглянути без її участі, зазначила, що підтримує позовні вимоги.

Відповідачі в судове засідання не з'явилися, але подали до суду заяву з проханням справу розглянути без їх участі, зазначили, що позов визнають частково, просили застосувати трьох-річний строк позовної давності.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає частковому задоволенню.

Згідно ст.ст. 156,162 ЖК України, п. 14, 35 «Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій» затверджений Постановою КМУ № 572 від 8.10.1992 року, власник зобов'язаний вчасно вносити плату за користування житлом і комунальними послугами по затвердженим у встановленому порядку тарифам.

Згідно довідки відповідачка зареєстрована за адресою: квартира АДРЕСА_1

Відповідно до ст. 257 ЦК України загальний строк позовної давності встановлюється в три роки.

Як вбачається із виписки з особового рахунку заборгованість відповідачки в межах трьох-річного строку позовної давності за період з 01.06.2005 року по 1.05.2008 року становить 174,45 грн., що і підлягає стягненню з відповідачки на користь позивача.

Також відповідно до ч. 1 ст. 88 ЦПК України, з відповідачки підлягають стягненню на користь позивача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 30 грн., судовий збір у сумі 51 грн.

Решта вимог не підлягає задоволенню у зв'язку з тим, що вона перебуває за межами трьох-річного строку позовної давності, на застосуванні якої наполягала у заяві відповідачка.

Керуючись ст. ст. 3, 14, 60, 88, 213-215 ЦПК України, ст.ст. 156,162 ЖК України, ст. 257 ЦК України,

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» задовольнити частково.

Стягнути зОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» заборгованість за період з 01.06.2005 року по 1.05.2008 року у сумі 174,45 грн., а також судові витрати у сумі 81,00 грн.

У решті вимог - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Краматорський міський суд.

Суддя:

Рішення ухвалене й надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4058112
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку