open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 3-17827/08

Справа № 3-17827/08

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 листопада 2008 року Суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці Данилюк М.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки АДРЕСА_1, працюючої продавцем, в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 164-9 ч.1 КпАП України,

в с т а н о в и в:

26 вересня 2008 року в 16-55 годині ОСОБА_1 за адресою проспект Незалежності, 78 в магазині «Ветеран» здійснювала реалізацію ДВД дисків з аудіовізуальною продукцією в кількості 13 штук, які не марковані контрольними марками встановленого зразка. Згідно протоколу від 26 вересня 2008 року №238/08 у останньої виявлено та вилучено в присутності понятих 13 DVD дисків, які долучено до матеріалів справи.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилася, про причини неявки суд не повідомила, про день, час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, у зв'язку з цим суд вважає можливим справу розглянути у її відсутності.

Винність правопорушника підтверджується матеріалами справи, а саме протоколом огляду місця події та її поясненнями.

Вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбачений ст. 164-9 ч.1 КпАП України, в зв'язку з чим за скоєне вона повинна нести відповідальність.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення та ступінь вини правопорушника, її особу та матеріальний стан, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.

Разом з тим ст.164-9 ч.1 КпАП України передбачає стягнення у вигляді накладення штрафу в дохід держави з обов'язковою конфіскацією примірників аудіовізуальних творів та фонограм в дохід держави.

Оскільки, «Правила роздрібної торгівлі, прокату примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних» затверджені Постановою КМУ від 4 листопада 1997 р. N 1209 передбачають, що: «Роздрібна торгівля примірниками аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних забороняється у разі, коли на примірники не наклеєні контрольні марки», тому вилучені у ОСОБА_1 лазерні DVD-диски підлягають не конфіскації, а знищенню.

При накладенні стягнення, з урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника, зважаючи на те, що на момент вчинення правопорушення вона була неповнолітньою, ступінь її вини.

Керуючись ст. 13, 24-1, 164-9 ч.1, 284 КпАП України, суддя, -

П о с т а н о в и в:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 164-9 ч.1 КпАП України та на підставі ст. 24-1 КпАП України застосувати до неї заходи впливу у вигляді передачі її під нагляд батькам.

Речові докази по справі, а саме DVD диски в кількості 30 штук, що долучені до матеріалів справи та зберігаються в Шевченківському районному суді м.Чернівці знищити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м.Чернівці шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.

СУДДЯ Данилюк М.І.

Копія вірна. Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4058070
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку