open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-п-2727/07 РІШЕННЯ

Справа № 2-п-2727/07 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 жовтня 2007 року місто Житомир

Богунський районний суд міста Житомира в складі: головуючого - судді Григорусь Н.Й. секретар Лисенко Н.О. розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини ,-

встановив:

Сторони перебували в зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, 1995 року народження. Позивач просить стягнути з відповідача аліменти на утримання неповнолітньої дитини, оскільки відповідач добровільно допомоги на утримання дитини не надає та 150 грн. за надану юридичну допомогу.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала, просила позов задовольнити в повному обсязі, зазначили, що якщо відповідач відмовиться від дитини вона відмовиться від аліментів.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги не визнав, в їх задоволенні просив відмовити.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, з урахуванням меж заявлених позовних вимог, суд вважає позов таким, що підлягає до задоволення частково виходячи з наступного.

Судом встановлено, що сторони перебували в зареєстрованому шлюбі до 2003 року. Від шлюбу мають дочку ОСОБА_3, 1995 року народження, яка проживає з матір»ю - позивачем по справі. Той з подружжя з ким проживає дитина має право у будь-який час вимагати від іншого подружжя сплати аліментів на утримання дітей, за таких підстав суд стягує аліменти з відповідача на користь позивача на утримання неповнолітньої дитини в розмірі 1/4 частини доходів відповідача з моменту звернення до суду, але не менше встановленого законом розміру, оскільки батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття. Що стосується стягнення аліментів у більшому розмірі або можливої відмови від будь-яких зобов'язань з боку сторін, то суд даних обставин до уваги не приймає, оскільки жодна з сторін не довела даних фактів, хоча згідно ст. 10 ЦПК України це є їх обов'язком. Що стосується оплати 150 грн. за надану правову допомогу, то в цій частині суд відмовляє в задоволенні позову, оскільки позивачем надано ксерокопію квитанції, яка не завірена належним чином і як безумовних доказ не може бути прийнята судом.

Керуючись ст.ст. 180 - 183 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 11, 60, 88, 212, 213-215, 367 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Одеси Одеської області на користь ОСОБА_1аліменти на утримання неповнолітньої дочки: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 1/4 частини доходів відповідача щомісячно, починаючи з 28.02.2007 року і до її повноліття, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно.

Стягнути з ОСОБА_2на користь держави судові витрати: судовий збір в сумі 51 грн. та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць підлягає до негайного виконання.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд міста Житомира шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду та апеляційної скарги поданої протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду.

Джерело: ЄДРСР 4057738
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку