open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-5 012/07

Справа №2-п-5 012/07

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇ Н И

01 листопада 2007 року м. Житомир

Богунський районний суд міста Житомира в складі:

головуючого - судді Слюсарчук Н.Ф.

секретаря с/з Поляновської Т.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі цивільну справу за позовомОСОБА_1до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду 25.09.2007 року з даним позовом про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини: сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Враховуючи те, що дитина проживає і знаходиться повністю на утриманні позивача, а відповідач не приділяє уваги дитині, не займається її вихованням, від надання матеріальної допомоги в добровільному порядку ухиляється, позивач просить стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини в розмірі 1А частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала, просила стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини в розмірі ХА частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно, але не менше ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму на дитину з урахуванням певного її віку, і до повноліття дитини.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, проти задоволення позову та стягнення з нього аліментів на утримання неповнолітньої дитини в розмірі, зазначеному позивачем, не заперечував.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦГЖ України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе визнати позов таким, що підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Дані правовідносини регулюються ст.ст. 180,182,183 СК України.

Судом встановлено, що сторони з 14.07.2001 року по 14.02.2007 року перебували в шлюбі. В період шлюбу позивача з відповідачем ІНФОРМАЦІЯ_1народився син - ОСОБА_3. Відповідач в добровільному порядку не надає ніякої матеріальної допомоги на утримання дитини.

У відповідності до ст.183 СК України частка заробітку батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.

Вирішуючи питання про розмір стягнення аліментів на утримання дитини, суд вважає, що позов є обґрунтованим, підлягає до задоволення, а тому стягує з відповідача на користь позивача аліменти на утримання неповнолітньої дитини в розмірі 1А частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно і до повноліття дитини, але не менше ніж ЗО відсотків прожиткового мінімуму на дитину з урахуванням певного її віку.

Керуючись ст.ст. 180,182,183 СК України, ст.ст.10,11,60,212-215, ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, 1979 року народження, уродженця м. Житомира на користьОСОБА_1аліменти на утримання неповнолітньої дитини: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі !Д частини всіх видів заробітку відповідача щомісячно і до повноліття дитини, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину з урахуванням певного її віку, починаючи з 25.09.2007 року, тобто з дня звернення до суду позивача.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в розмірі 51грн.

Допустити негайне виконання рішення в межах суми платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Житомирської області через Бо гунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Джерело: ЄДРСР 4057707
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку