open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 1-864/2007 року

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 листопада 2007 року м.Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

в складі: головуючого - судді Лазаріва О.Б.,

секретаря Дунди Л.Р.,

3 участю прокурора Костеревої О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Івано-Франківську кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця та жителя АДРЕСА_1, з середньою освітою, українця, громадянина України, працюючого, неодруженого, раніше судимого - 07.06.1988 року Івано-Франківським міським судом за ст.ст.81 ч.3, 43 КК України до 4 років позбавлення волі, 21.09.1990 року Івано-Франківським міським судом за ст.ст.17, 140 ч.3, 43 КК України до 3 років 10 місяців 5 днів позбавлення волі, 05.03.1996 року Івано-Франківським міським судом за ст.ст.140 ч.3, 144 ч.2, 42 КК України до 7 років позбавлення волі, 13.05.1996 року Івано-Франківським міським судом за ст.229-6 ч.1 КК України на 1 рік позбавлення волі, на підставі ст.42 ч.3 КК України приєднано 6 років 3 місяці позбавлення волі за попереднім вироком та призначено остаточне покарання - 7 років 3 місяці позбавлення волі, 22.06.2005 року Івано-Франківським міським судом за ст.309 ч.2 КК України до 2 років позбавлення волі, звільненого від відбування покарання 07.06.2007 року,

у вчиненні злочин, передбаченого ст. 395 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Підсудний ОСОБА_1, самовільно залишив місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду.

Злочин скоєно за наступних обставин.

ОСОБА_1, відносно якого постановою Вінницького районного суду від 05.06.2007 року встановлено адміністративний нагляд терміном на 1 рік, з забороною виїзду за межі міста без дозволу органу міліції, з 13.06.2007 року по 19.07.2007 року з метою ухилення від адміністративного нагляду залишив місце проживання в АДРЕСА_1 і місце його перебування залишалось невідомим.

Підсудний у судовому засіданні свою вину у пред'явленому обвинуваченні визнав повністю і пояснив, що дійсно з з 13.06.2007 року по 19.07.2007 року він, перебуваючи під адміністративним наглядом, самовільно, не повідомивши орган внутрішніх справ, залишив своє постійне місце проживання по АДРЕСА_1 та протягом цього часу проживав в своїх знайомих в АДРЕСА_3, а пізніше у своєї співжительки по АДРЕСА_2. Про те, що відносно нього було встановлено адміністративний нагляд з забороною виїзду за межі міста без дозволу органу міліції він знав. Підсудний у вчиненому щиро розкаявся, просив його суворо не карати та пом»якшити покарання, оскільки він знайшов собі роботу та має намір створити сім»ю.

Дослідження фактичних обставин справи було обмежено допитом підсудного.

Крім визнання вини підсудним, його вина доведена зібраними по справі під час провадження досудового слідства доказами, які останній не оспорював і вважав їх дослідження в судовому засіданні недоцільним.

Таким чином, суд приходить до висновку, що вина підсудного у вчиненому повністю доведена, а його неправомірні дії слід кваліфікувати за ст.395 КК України,

2

оскільки він самовільно залишив місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду.

При призначенні підсудному покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, обставини, що пом»якшують покарання. Обставин, що обтяжують покарання судом не встановлено.

Враховуючи обставини, а саме: повне визнання підсудним вини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, підсудний звільнившись з місць позбавлення волі пішов працювати, що істотно знижує ступінь тяжкості вчиненого злочину і впливає на пом'якшення покарання, суд вважає можливим застосувати до підсудного ч.1 ст.69 КК України та перейти до іншого, більш м'якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції ст.395 КК України, призначивши йому покарання у виді штрафу.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.395 КК України, та з застосуванням ч.1 ст.69 КК України, призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 550 грн.

Обраний засудженому ОСОБА_1. запобіжний захід - підписку про невиїзд -залишити без змін до набрання вироком законної сили.

Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом п'ятнадцяти діб з часу проголошення, шляхом подачі апеляції через Івано-Франківський міський суд.

Джерело: ЄДРСР 4057629
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку