open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2-3969/2008р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

18 грудня 2008 року Зарічний районний суд м.Суми в складі:

головуючого - судді Собина О.І.

при секретарі - Біріній Ю.М.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Суми цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в особі Сумської філії ВАТ «Укрексімбанк» доОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому вказував, що 18.04.2006 року між ним та відповідачкою було укладено Договір про відкриття кредитної лінії для проведення операцій з платіжною карткою. Згідно умов договору позивач відкрив відповідачеві відновлювальну кредитну лінію для проведення операцій з використанням картки з лімітом заборгованості не більше 3700 грн.00 коп., плата за користування кредитною лінією встановлена в розмірі 28% річних. Остаточний термін погашення заборгованості було встановлено 31.03.2008 року . Відповідачкою постійно порушувався графік повернення кредитних коштів і заборгованість станом на 01.09.2008 року складає 4771 грн.03 коп. з яких: сума боргу за кредитом - 3132 грн.65 коп., прострочені відсотки - 1095 грн.03 коп., пеня за прострочення - 543 грн.35 коп. Просить стягнути з відповідачки суму боргу та судові витрати по справі .

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Відповідач в судове засідання не з”явився, про день та час слухання справи був повідомлений належним чином, тому суд вважає за необхідне слухати справу у відсутність відповідача , оскільки в справі достатньо доказів про права та відносини сторін.

Суд заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав:

В судовому засіданні встановлено, що 18.04.2006 року між ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та відповідачкою було укладено Договір про відкриття кредитної лінії для проведення операцій з платіжною карткою № НОМЕР_1 і відповідно до умов договору позивач відкрив відповідачу відновлювальну кредитну лінію для проведення операцій з використанням картки з лімітом заборгованості не більше 3700 грн.00 коп. з оплатою процентів за його використанні в розмірі 28% річних (а.с.5-7).

Відповідачкою умови договору не виконано, постійно порушувався графік повернення кредитних коштів і заборгованість станом на 01.09.2008 року складає 4771 грн.03 коп. з яких: сума боргу за кредитом - 3132 грн.65 коп., прострочені відсотки - 1095 грн.03 коп., пеня за прострочення - 543 грн.35 коп.

Відповідачка була ознайомлена з умовами кредитного договору і відповідальністю, яка наступає у випадку неповернення позики, погоджувалась з цими умовами та порядком нарахування відсотків у випадку невиконання умов договору, умов договору не виконала, а тому суд вважає, що право позивача порушене і підлягає захисту і тому необхідно стягнути з відповідачки на користь позивача заборгованість за договором про відкриття кредитної лінії станом на 01.09.2008 року в сумі 4771 грн.03 коп. та судові вирати по справі в сумі 81 грн.00коп.

Керуючись 526, 536 , 610-612 ЦК України, ст.ст.10, 60, 88, 208, 213, 224 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги Відкритого акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в особі Сумської філії ВАТ «Укрексімбанк» задовільнити.

Стягнути зОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в особі Сумської філії ВАТ «Укрексімбанк» заборгованість за договором про відкриття кредитної лінії № НОМЕР_1 від 18 квітня 2006 року у сумі 4 771грн.03 коп. та судові витрати по справі в сумі 81 грн.00 коп.

Для осіб, які брали участь у розгляді справи, рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 ЦПК України рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення , якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Особами, які брали участь у розгляді справи, рішення суду може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м.Суми. Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

СУДДЯ СОБИНА О.І.

Джерело: ЄДРСР 4057039
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку