open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2-9

2008 року

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09 грудня 2008 року Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області у складі головуючого судді Шигірт Ф.С.,

при секретарі Махоті О.В.,

за участю представника позивача Шаховій Г.Л.,

та відповідача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Ясинувата справу за позовом ЗАТ «Український мобільний зв'язок» до ОСОБА_1 про стягнення суми боргу, штрафу за договором про надання послуг стільникового зв'язку,-

ВСТАНОВИВ:

14.01.2007 р. позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення суми боргу, штрафу за договором про надання послуг стільникового зв'язку, посилаючись при цьому на наступні обставини.

20.07.2005 року між позивачем та відповідачем було укладено договір № 1.11242105/2350304 про надання послуг стільникового зв'язку, згідно з яким позивач зобов'язувався надавати відповідачу, який є абонентом, послуги стільникового зв'язку, а відповідач в свою чергу був зобов'язаний своєчасно вносити щомісячну абонентську плату та плату за надані послуги. У разі чого утворилась заборгованість в сумі 172,81 грн.

У зв'язку з невиконанням умов договору відповідачем, нараховано штраф в сумі 1309,44 грн. Позивач просив стягнути з відповідачки загальну суму боргу 1062,15 грн. та судові витрати.

Представник позивача у судовому засіданні підтримала позовні вимоги позивача.

Відповідач позов визнав в повному обсязі про що звернувся до суду з відповідною заявою.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Згідно ст. 526 ЦК України, забов'язання повинні виконуватись належним чином у відповідності з умовами договору.

У п. 1.2 додаткової угоди до вищевказаного договору (а.с.8) передбачено, що уразі дострокового припинення Основного договору за ініціативою абонента до закінчення строку, встановленого п. 1.1 доданої додаткової угоди абонент сплачує штраф у розмірі 1,92 грн. за кожен день, який залишився до закінчення строку дії договору.

Позивачем було виконано умови договору, однак відповідач в односторонньому порядку не виконав покладені на нього договором обов'язки.

Згідно п. 5.2 Договору, його дія припиняється у разі, якщо абонентом не сплачені рахунки на протязі одного місяця після направлення йому повідомлення.

Відповідно до вимог ст. 615 ч. 2 ЦК України, одностороння відмова від зобов'язань не звільняє винну сторону від відповідальності за порушення збов'язань.

Внаслідок несплати відповідачем рахунків з 01.09.2005 р. надання послуг позивачем було закінчено.

Як вбачається з особового рахунку (а.с.6) заборгованість відповідача складає 1482,25 грн.

Відповідно до ст. 88 ч.1 ЦПК України, стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з іншої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати. Отже з відповідача слід стягнути на користь позивача судові витрати, а саме судовий збір в розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 526, 615 ст.ст. 57-59, 88, 212-214 ЦПК України,-

ВИРІШИВ:

Позов ЗАТ «Український мобільний зв'язок» задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ЗАТ «Український мобільний зв'язок» (рахунок 26008526 в АППБ «Аваль» МФО 300335, код ЕДРПОУ 14333937) суму боргу за послуги зв'язку в розмірі 172,81 грн., суму штрафу в розмірі 1309,44 грн. та судові витрати в розмірі 81 грн., а всього 1563 (одну тисячу п'ятсот шістдесят три) гривні 25 копійок.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Донецької області через Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області.

Суддя Ф.С.Шигірт

Джерело: ЄДРСР 4056976
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку