open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-8204/08

Справа № 2-8204/08

РІШЕННЯ

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 жовтня 2008 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Космачевської Т.В.,

при секретарі Вітрік О.О.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

Позивач у позовній заяві обґрунтував свої вимоги наступним. Вони з відповідачкою одружилися 02.10.2004 року. З травня 2008 року вони припинили сумісне сімейне життя. Від браку є неповнолітній син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Сімейні стосунки припинили через те, що немає взаєморозуміння між ними, різні погляди на життя. Вважає, що шлюб розпався остаточно й родину зберегти неможливо. Для сторін це перший шлюб. Просив постановити рішення, яким розірвати шлюб та всі витрати покласти на нього.

Позивач ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, але надав до суду заяву з проханням справу розглянути без його участі у попередньому судовому засіданні та зазначив, що підтримує позов.

Відповідачка ОСОБА_2 у судове засідання не з'явилася, але надав до суду заяву з проханням справу розглянути без її участі у попередньому судовому засіданні та зазначила, що визнає позов повністю.

Суд, вивчивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову, та інші обставини життя подружжя, вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Відповідно до свідоцтва про одруження, сторони зареєстрували шлюб 02.10.2004 року. /а.с.4/

Суд вважає, що доводи позивача про розпад родини і неможливість надалі зберігати сімейні відносини знайшли підтвердження в судовому засіданні.

Подальше спільне життя чоловіка і жінки та збереження шлюбу суперечить їх інтересам, позивачка категорично наполягає на розірванні шлюбу, перспектива відновлення родини втрачена.

При розподілі витрат, пов'язаних з розірванням шлюбу, суд бере до уваги думку позивача, який просив у заяві всі витрати покласти на нього.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 3, 10, 60, 213-215 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 СК України, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2., зареєстрований 2 жовтня 2004 року у відділі РАЦСу Краматорського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис НОМЕР_1

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути державне мито у доход держави з ОСОБА_1 у сумі 17 грн.

ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано в Краматорський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

Рішення ухвалене та надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4056897
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку