open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-8249/2008р

Справа №2-8249/2008р.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 листопада 2008 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області в складі: головуючого судді Груіцької Л.О., при секретарі Панасюк К.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ВАТ по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожитий природній газ,

В С Т А Н О В И В:

Позивач 01.10.2008 року звернувся в суд з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості по оплаті за спожитий природній газ в сумі 7921грн. 86коп., обґрунтовуючи свої вимоги тим, що відповідачі є власниками житлового будинку АДРЕСА_1 У порушення «Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій», затверджених ПКМ №572 від 8 жовтня 1992 року, відповідачі не оплачують за отриманий природній газ з 01 січня 1997 року, і станом на 01.09.2008 року утворилася заборгованість по оплаті в розмірі 7921,86грн., яку просить стягнути з відповідачів. Також просить суд примусити споживачів укласти договір з Краматорським УГГ про надання населенню послуг з газопостачання, для подальшого використання природного газу.

У судове засідання представник позивача не з'явилась, але надала суду заяву в якій просить справу слухати в її відсутність, позов підтримала.

Відповідачі у судове засідання не з'явились. Відповідно до вимог ст.ст.224-225 ЦПК України, судом прийняте рішення про заочний розгляд справи. Позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Проаналізувавши зібрані в справі доказу, суд вважає, що позов підлягає задоволенню частково.

Згідно ст.ст.67, 68 ЖК України, п.14, 35 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій, затверджених ПКМ №572 від 8 жовтня 1992 року, власник зобов'язаний вчасно вносити плату за комунальні послуги, у т.ч. за спожитий газ по затвердженим у встановленому порядку тарифам.

Згідно довідки БТІ м. Краматорська (а.с.8), відповідачі є власниками будинку АДРЕСА_1

Як встановлено в судовому засіданні відповідачі за період з 01.01.1997 року по 01.09.2008 року не вносила плату за спожитий природний газ, в результаті чого у них утворився борг в сумі 7921грн. 86коп. (а.с.7).

Суд вважає, що вимоги позивача в частині зобов'язання відповідача укласти договір з Краматорським УГГ про надання населенню послуг з газопостачання, для подальшого використання природного газу не знайшли свого підтвердження в судовому засіданні, тобто позивач не довів суду, що відповідачі відмовились від укладання даного договору.

Суд вважає, що в задоволенні даних вимог позивача потрібно відмовити.

Відповідно до ст.88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача необхідно стягнути судовий збір в сумі 51грн., та витрат на інформаційно-технічне забезпечення по розгляду цивільної справи в сумі 30грн.

Керуючись ст.ст.3,10, 212-217, 223 ЦПК України, ст.ст.67, 68 ЖК України, суд

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ВАТ по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожитий природній газ - задовольнити частково.

Стягнути в долі з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Відритого акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Донецькоблгаз» (р./р. НОМЕР_1 в Донецькій обласній філії АКБ УСБ м. Донецька, МФО 334011, код ОКПО 24805642) заборгованість за спожитий природний газ за період з 01.01.1997р. по 01.09.2008р. в сумі по 3960грн. 93коп. з кожного, судовий збір в сумі по 25,50грн. з кожного, та витрат на інформаційно-технічне забезпечення по розгляду цивільної справи в сумі по 15грн. з кожного.

В іншій частині позову відмовити.

Заочне рішення суду може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом Донецької області. Заяву про апеляційне оскарження рішення Краматорського міського суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду Донецькій області через Краматорський міський суд.

Суддя:

Рішення ухвалене і видрукуване в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4056895
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку