open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-3918/2008р

Справа №2-3918/2008р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 травня 2008 року Краматорський міський суд Донецької області у складі головуючого судді Груіцької Л.О., при секретарі Левчук О.О., за участю представника позивача Радомського А.В., відповідачів ОСОБА_1 ОСОБА_2, розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом Комунального виробничого підприємства «Краматорська тепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання,

В С Т А Н О В И В:

17.04.2008 року КВП «Краматорська тепломережа» звернулася до суду, з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання в сумі 1570,69грн.

Відповідачі у судовому засіданні позов визнали в повному обсязі.

У судовому засідання представник позивача показав, що КВП «Краматорська тепломережа» оказує послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для жилої квартири АДРЕСА_1 власниками якої є відповідачі. Відповідачі несвоєчасно вносять оплату за отримані послуги з опалення та гарячого водопостачання, чим порушують ст.64 ЖК України, та п.18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. В результаті у відповідачів утворилась заборгованість за період з жовтня 2006 року по січень 2008 року в сумі 1570,69грн. Зазначену заборгованість просить стягнути з відповідачів, а також просить стягнути судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Вислухавши думку сторін, проаналізувавши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно зі ст.156 ЖК України, члени сім'ї власника несуть солідарну майнову відповідальність за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

У судовому засіданні встановлено, що відповідачі є власниками квартири АДРЕСА_1 /а.с.5/.

Позивач - КВП «Краматорська тепломережа» обслуговує житловий фонд.

Відповідно до руху по особовому рахунку і довідці про перерахунок заборгованості відповідачів з жовтня 2006р. по січень 2008р., оплата за послуги по опаленню та гарячому водопостачанню не проводилася, загальна сума боргу за зазначений період склала 1570,69грн. /а.с.4/.

Позовні вимоги позивача, заявлені в судовому засіданні, підлягають задоволенню і з відповідачів на користь позивача варто стягнути заборгованість у сумі 1570,69грн.

Також згідно ст.88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача необхідно стягнути витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн., та на користь держави необхідно стягнути судовий збір в сумі 51грн.

Керуючись ст.ст.3, 10, 88, 212, 213, 214, 217 ЦПК України, ст.ст.67, 68, 156 ЖК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги Комунального виробничого підприємства «Краматорська тепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання - задовольнити.

Стягнути в долі з ОСОБА_1, ОСОБА_2на користь КВП «Краматорська тепломережа» (р./р.НОМЕР_1 у Донецькій обласній філії АКБ УСБ, код ЗКПО 00131133, МФО 334011) заборгованість за опалення та гаряче водопостачання за період з жовтня 2006 року по січень 2008 року в сумі по 785,35грн. з кожного, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі по 15грн. з кожного.

Стягнути в долі з ОСОБА_1, ОСОБА_2на користь держави судовий збір в сумі по 25,50грн. з кожного.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подане в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 10 днів із дня його оголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя:

Рішення ухвалене і видрукуване в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4056819
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку