open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2 - 5493/ 07

Справа № 2 - 5493/ 07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

5 листопада 2007 року Деснянський районний суд м. Чернігова в складі :

головуючого судді Рахманкулової І.П.

при секретарі Кравченко В.В.,

за участю позивача, представника позивача, представника третьої особи - органу опіки та піклування,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чернігові справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про позбавлення батьківських прав,

встановив:

11.09.2007 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про позбавлення його батьківських прав по відношенню до їх малолітнього сина - ОСОБА_3. Свої вимоги обґрунтовує тим, що відповідач ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків по вихованню дитини, а саме: не приймає участі у вихованні та утриманні дитини, не цікавляться станом її здоров'я, фізичним, моральним та духовним розвитком.

Позивач та його представник в судовому засіданні позов підтримали, просили позбавити ОСОБА_2 батьківських прав по відношенню до малолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи сповіщався завчасно та належним чином, причини неявки суду не повідомлені.

Представник третьої особи - органу опіки та піклування в судовому засіданні підтримав висновок служби у справах неповнолітніх, затверджений рішенням виконкому Деснянської районної у м. Чернігові ради про доцільність позбавлення батьківських прав ОСОБА_2відносно його малолітньої дитини ОСОБА_3

Суд, заслухавши пояснення позивача, представника позивача, представника третьої особи - органу опіки та піклування та дослідивши матеріали справи доходить висновку, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.

В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_2є батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, згідно свідоцтва про народження, виданого 02 жовтня 1997 року відділом реєстрації актів громадянського стану Чернігівського міськвиконкому, актовий запис про народження №1875.

ОСОБА_2вихованням та матеріальним утриманням дитини не займаються, не цікавляться станом здоров'я дитини, її фізичним, моральним та духовним розвитком, фактично усунувся від виконання своїх батьківських обов'язків.

Служба у справах дітей своїм висновком, що затверджений рішенням виконкому Деснянської районної у м. Чернігові ради від 08.10.2007 року за № 261, вважає за доцільне позбавити ОСОБА_2батьківських прав щодо його малолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження.

За таких підстав, враховуючи, що відповідач належним чином не виконує своїх батьківських обов'язків, ухиляються від виконання обов'язків по вихованню малолітньої дитини, суд вважає за доцільне позбавити його батьківських прав відносно нього.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 209, 213-215, 218 ЦПК України, ст. ст. 150 ч. 2, 5; ст. 157 ч. 2 ; ст. 164 ч. 2 СК України, суд

вирішив:

Позов задовольнити.

Позбавити ОСОБА_2, 1976 року народження батьківських прав по відношенню до малолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження.

Стягнути з ОСОБА_2на користь ОСОБА_1 16 грн. судових витрат.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Чернігівської області.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Джерело: ЄДРСР 4056615
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку