open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-1575 2007р

Справа № 2-1575 2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 жовтня 2007 року Енергодарський міський суд

Запорізької області

у складі головуючого судді: Пахоменко О.Г.,

при секретарі: Живогляд Ю.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Енергодар цивільну справу за позовом Комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» м. Енергодар до ОСОБА_1, ОСОБА_2, до них же в інтересах їх неповнолітньої доньки ОСОБА_3, про визнання такими, що втратили право користування житловим приміщенням, -

ВСТАНОВИВ:

12.09.2006 року відповідачам і їх неповнолітній доньці, була надана кімната АДРЕСА_1.

При перевірці паспортного режиму встановлено, що відповідачі та їх дочка у указаному житловому приміщенні не мешкають з липня 2006 року, про що свідчать складені акти від 14.11.2006р., 15.02.2007р. та 14.05.2007р.

Позивач просить визнати відповідачів та їх дочку такими, що втратили право користування вказаним житловим приміщенням, мотивуючи тим, що вони не використовують житло за призначенням і не проживають в ньому без поважних причин понад шість місяців - з липня 2007 року, тому що в зазначений час, забравши усі свої речі і документи, виселилися з кімнати і в даний час їх місцезнаходження невідоме.

В обґрунтування своїх вимог позивач заявив, що з зазначеного часу відповідачі і їх дочка без поважних причин не проживають в зазначеній кімнаті гуртожитку, в якій відсутні їх речі і документи. З цього часу до спірного житла вони не проявляють ніякого інтересу і не роблять спроби до нього вселитися, і їм в цьому ніхто не перешкоджав. Участь в оплаті за проживання у гуртожитку відповідачі не приймають.

У судовому засіданні представник позивача Фоменко Н.О. підтримала свої вимоги і просили їх задовольнити. Також просила розглянути справу за останнім відомим місцем мешкання відповідачів і їх дочки.

Відповідачі у судове засідання не 'з'явилися, заперечень позову не надали, про день розгляду справи повідомлені належним чином, про що свідчить копія судової повістки та копія аркуша газети про оголошення дати розгляду справи. Таким чином, суд вважає можливим на підставі ч.4 ст.169 ЦПК України, розглянути справу у відсутності відповідачів на підставі наявних у справі даних і доказів, постановив заочне рішення.

Вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд знаходить позовні вимоги обґрунтованими і такими, які підлягають задоволенню, оскільки вони в повному обсязі підтверджуються наданими документами і свідченнями свідків.

Так, згідно ст.71 ЖК України, при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї, за ними зберігається житлове приміщення протягом шести місяців. Якщо наймач або члени його сім'ї були відсутні з поважних причин понад шість місяців, цей термін за заявою відсутнього може бути продовжений наймодавцем, а у разі суперечки - судом.

2

Данні положення Житлового кодексу України застосовуються до службових житлових приміщень в силу ст.123 ЖК України, відповідно до якої до користування службовим житловим приміщенням застосовуються правила про договір найму.

Свідки ОСОБА_4., ОСОБА_5. і ОСОБА_6 не мешкання відповідачів і їх дочки в спірній кімнаті гуртожитку безперервно понад 6 місяців, а також відсутність в ній речей відповідачів і їх дочки, підтвердили. їм відомо, що відповідачі і їх дочка спроб вселитися в спірну квартиру не робили і їм в цьому ніхто не перешкоджав.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.71, 72, 123 ЖК України, ст.ст. 10, 11, 57-60, 169 ч.4, 209, 212-215 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» м. Енергодар задовольнити.

Визнати ОСОБА_1, ОСОБА_2 і їх неповнолітню дочку ОСОБА_3такими, що втратили право користування житловим приміщенням - кімнатою АДРЕСА_1. '

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь КП „ПКВ" сплачені витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи у суді у розмірі 7,50 грн., а також на користь держави судовий збір у сумі 8,50 грн.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяв про перегляд заочного рішення і про апеляційне оскарження та подання апеляційної скарги.

Джерело: ЄДРСР 4056475
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку