open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа 2-2350\2008

Справа 2-2350\2008

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 грудня 2008 року Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Губської Л.В.

при секретарі Кобяковій О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ясинуватій справу за позовом ВАТ "Донецькобленерго" до ОСОБА_1 про стягнення суми недорахованої електроенергії,

в с т а н о в и в:

15.10.2008року позивач звернувся в суд з позовом про стягнення з відповідачки недорахованої електроенергії у сумі 720,82 грн. Свої вимоги він обґрунтував тим, що відповідачка проживає за адресою: АДРЕСА_1 і є споживачем електроенергії від мереж Ясинуватського РЕМ Донецьких Західних електричних мереж ВАТ "Донецькобленерго".

Під час технічної перевірки приладів обліку 13.08.2008 р. представниками Ясинуватського РЕМ у відповідачки було виявлене порушення Правил користування електроенергією для населення, про що було складено акт № 041228.

На підставі цього акту і відповідно до Методики розрахунку розміру збитку, споживачу була нарахована сума збитку в розмірі 720 грн.82 коп., яку вона не сплатила дотепер, у зв'язку з чим просили стягнути її в судовому порядку.

У судовому засіданні представник позивача Рудська О.О. підтримала позовні вимоги в повному обсязі і просила стягнути суму збитку, нараховану при перевірці приладів обліку, відповідно до акту від 13.08.2008 р. в розмірі 720,82 грн., а також сплачені ними витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., а також судовий збір в сумі 51,00 грн.

Відповідачка належним чином повідомлена про час та місце розгляду справи у судове засідання не з'явилася, про причини неявки суду не повідомила. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає вимогам ст.224 ЦПК України.

Вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

Відповідно до ст.22 ЦК України особа, якій заподіяні збитки в результаті порушення його цивільного права, має право на їх відшкодування.

Судом установлено, що відповідачка є споживачем електричної енергії від мереж Ясинуватського РЕМ. 13.08.2008 р. представниками Ясинуватського РЕМ в присутності повнолітнього члена сім'ї, складений акт про порушення нею Правил користування електричною енергією для населення, в якому зафіксовано гальмування диску на розрахунковому приладі обліку електроенергії, споживач своєчасно не представив письмове повідомлення о пошкодженні електролічильника, який погодився з виявленим порушенням, про що свідчить його підпис в акті (а.с.5). згідно розрахунку сума недоврахованої електроенергії складає 720,82 грн. (а.с.5- зворотня сторона), яка підлягає стягненню з відповідачки.

Крім того, відповідно до ч.1 ст.88 ЦПК України стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати (а.с.1-2).

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.3,10,11,57-60,88,212-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ВАТ «Донецькобленерго» до ОСОБА_1 про стягнення суми недоврахованої електроенергії задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТ "Донецькобленерго" в особі його структурної одиниці Донецьких Західних електричних мереж (р/р 260393021293 в ВАТ “Ощад банк” м. Ясинувата, МФО 335106) суму недорахованої електроенергії у розмірі 720,82 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТ "Донецькобленерго" в особі його структурної одиниці Донецьких Західних електричних мереж (р/р 26008301520003 в АК ПІБ м. Ясинувата, МФО 334420, ОКПО 00131179) сплачені ними витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., та судовий збір в сумі 51 грн.

Заочне рішення може бути переглянуто Ясинуватським міськрайонним судом за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання копії заочного рішення суду.

Заочне рішення може бути оскаржено позивачем до Апеляційного суду Донецької області через Ясинуватський міськрайонний суд.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано позивачем до суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана позивачем протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4054636
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку