open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №2- 1440 2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

1 листопада 2007 року Першотравневий районний суд м.Чернівці в складі: головуючого судді Іщенко І.В. при секретарі : Сушко Г.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Чернівці справу за позовом

ПП " Житлосервіс" до ОСОБА_1 про стягнення

заборгованості по оплаті витрат за утримання будинку та прибудинкової територіі, -

Встановив:

Позивач ПП " Житлосервіс" звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованності по оплаті експлуатаційних витрат в сумі 341, 72 грн. за період з 01.06. 2005 р. по 01.06 .2007 року ,посилаючись на те, що відповідач проживає в квартирі за адресою АДРЕСА_1 , будинок перебуває на балансі Першотравневої райради та обслуговуванні ПП " Житлосервіс" .Відповідно до вимог ст. 67 ЖК України та в порушення вимог п.п. 17,35 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкової територіі" відповідач не проводить оплату по експлуатаційним витратам, розрахованих відповідно до тарифів затверджених рішенням Чернівецької міської ради від 27.06. 2006 р. № 198\5 " Про затвердження розмірів тарифів на житлово- комунальні послуги"та відповідно до рішення Чернівецької міської ради від 22.05. 2001 p. № 404U1, що призвело до утворення вказаної в позові заборгованості.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримала і підтвердила обставини, викладені в позовній заяві, просила стягнути з відповідача заборгованість в сумі 341,72 грн та повернення коштів на оплату витрат на інформаційно- технічне забезпечення розгляду судової справи в сумі 30 грн на користь ПП " Житлосервіс"

Відповідач в судове засідання не з'явилась , про день і час розгляду справи була повідомлена завчасно, про що є повідомлення у справі про поважні причини неявки суд не повідомила. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи , що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Судом встановлено, що будинокАДРЕСА_1 переданий для утримання і обслуговування ПП " Житлосервіс"

Відповідач прописана та проживає АДРЕСА_1 цього будинку,

квартира належить їй на праві власності / а.с. 7 \

2

Відповідач дійсно з 01.06.2005 року по 01.06 .2007 року заборгувала

позивачу за експлуатаційні витрати в сумі 341, 72 грн, що підтверджується

розрахунком на а.с. 8 , поясненнями представника позивача в судовому

засіданні. А тому з неї необхідно стягнути цю заборгованність, а також повернення коштів на оплату витрат на інформаційно- технічне забезпечення розгляду судової справи в сумі 30 грн на користь ПП " Житлосервіс" та на користь держави судовий збір по справі в сумі 51 грн.

Керуючись ст.ст. 64-68 ЖК України, п.п. 17, 35 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями", ст. 4 Закону України " Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово- комунальні послуги, спожиті газ, електроенергію, ст.ст. 10,11, 209,212,214,215, 226,228 ЦПК України, суд,-

Вирішив:

Позов задовільнити. Стягнути з ОСОБА_1 на

користь ПП " Житлосервіс" заборгованість по експлуатаційних витратах в сумі 341, 72 грн. та повернення коштів на оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судової справи в сумі 30 грн.

Стягнути зОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 51 грн.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданого протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги.

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Чернівецької області через Першотравневий районний суд м. Чернівці.

Джерело: ЄДРСР 4054034
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку