open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2- 5614/08/17

Справа № 2- 5614/08/17

У Х В А Л А

01 грудня 2008 року м. Харків

Суддя Київського районного суду м. Харкова Губська Я.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків та моральної ( немайнової) шкоди

ВСТАНОВИВ:

13.10.20008 року ОСОБА_1 звернулась з позовом до суду про відшкодування матеріальних збитків та моральної ( немайнової) шкоди.

Ухвалою судді Київського районного суду м. Харкова від 23.10.2008 року позовна заява залишена без руху для усунення недоліків позову та надано строк - до 23.11.2008 року , оскільки по формі та змісту не відповідає вимогам ст. 119-120 ЦПК України.

В позовній заяві ОСОБА_1 всупереч вимогам ст. 119 ЦПК України не вказані ім'я (найменування) відповідача, його місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий; не конкретизований зміст позовних вимог та виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги з зазначенням доказів, на які посилається позивач, що унеможливує розгляд позову з дотримання усіх вимог ЦПК України.

Крім того, до позовної заяви в порушення ч.4 ст. 119 ЦПК України не були додані оригінали документів, що підтверджують сплату судового збору у розмірі 51 грн. за позовні вимоги майнового характеру та 8,50 грн. - за оплату позовних вимог про відшкодування моральної шкоди, відсутній також оригінал квитанції про оплату 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи. Не надані були позивачем також копії позовної заяви та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб.

20.11.2008 року до суду надійшла заява ОСОБА_2 з проханням прийняти уточнену позовну заяву його матері ОСОБА_1 з додатками на 12-листах.

Перевіривши матеріали, надані позивачем -ОСОБА_1 20.11.2008 року , суд приходить до висновку, що вимоги, викладені в ухвалі судді про усунення недоліків від 23.10.2008 року виконані позивачем не в повному обсязі.

Так, в уточненій позовній заяві ОСОБА_1 не виконанні вимоги про усунення недоліків та відсутнє ім'я (найменування) відповідача, його місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такий відомий; не конкретизований зміст позовних вимог та виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, як матеріальних збитків та моральної (немайнової) шкоди, спричиненої позивачу, з зазначенням доказів, на які посилається позивач. Позовна заява повинна бути викладена письмово, на окремому аркуші в єдиному вигляді та підписана позивачем згідно вимог ч.3.4 ст. 119 ЦПК України, що також позивачем не виконане.

За таких обставин, згідно ч.2 ст. 121 ЦПК України позовна заява ОСОБА_1 вважається неподаною та повертається позивачеві.

Позивачу роз'яснюється, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви ( а саме оформлення позовної заяви відповідно до вимог ст. 119 -120 ЦУПК України).

Керуючись ст.ст.119,121, 210 ЦПК України , суддя ,-

УХВАЛИВ :

Позовну заяву ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків та моральної ( немайнової) шкоди визнати неподаною та повернути позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня поставлення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя :

Джерело: ЄДРСР 4052109
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку