open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-4334/2008р

Справа №2-4334/2008р.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 липня 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області у складі: головуючого судді Груіцької Л.О., при секретарі Панасюк К.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Краматорську цивільну справу за позовом Комунального виробничого підприємства «Краматорський водоканал» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення, -

ВСТАНОВИВ:

12.05.2008 року позивач звернувся з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення в сумі 5740грн. 27коп., обґрунтовуючи свої вимоги тим, що відповідно до підпункту “б” п.12.1 “Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах та селищах України”, відповідачам їх підприємством був відкритий особовий рахунок НОМЕР_1 для обліку нарахувань за надані послуги з водопостачання та водовідведення. Відповідно п.18 Правил, оплата за надані послуги повинна проводитися щомісячно, не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим місяцем. Однак відповідачі за надані послуги оплату вчасно не провадили, в результаті чого, станом на 01.12.2007 року утворилася заборгованість по особовому рахунку в сумі 5740грн. 27коп., яку просить стягнути з відповідачів, а також понесені судові витрати в сумі 30грн.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, але надав суду заяву, в якій просить справу слухати в його відсутність, позов підтримує повністю, та не заперечує проти винесення заочного рішення.

Відповідачі у судове засідання не з'явились, по невідомій суду причині, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином. Відповідно до вимог ст.ст.224-225 ЦПК України, судом прийняте рішення про заочний розгляд справи. Позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню, тому що відповідачі порушили вимоги ст.68 ЖК України відповідно до якої наймач зобов'язаний вчасно вносити плату за комунальні послуги, а також вимоги п.18 Правил надання населенню послуг водо- теплопостачанню й водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 30.12.1997 року №1497.

Згідно ст.64 ЖК України, члени родини наймача, що проживають разом з ним користуються нарівні з наймачем всіма правами й несуть всі обов'язки, що випливають із договору наймання житлового приміщення.

У відповідності до ст.67 ЖК України, плата за комунальні послуги /водопостачання, газ, електричну, теплову енергію й ін./ послуги стягується крім квартплати по затвердженим у встановленому порядку тарифам.

Відповідно до руху по особовому рахунку заборгованості відповідачів за період з 01 березня 1997 року по 01.12.2007 року складає 5740,27грн., оплата відповідачем проводилася частково /а.с.4-6/.

Позовні вимоги позивача, підлягають задоволенню і з відповідачів на користь позивача варто стягнути заборгованість у сумі 5740,27грн.

Також згідно ст.88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача необхідно стягнути витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн., та у доход держави судовий збір в сумі 51грн.

Керуючись ст.ст.10, 60, 88, 212 - 215, 224-225 ЦПК України, ст.ст.67, 68 ЖК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Комунального виробничого підприємства «Краматорський водоканал» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення - задовольнити.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь КВП «Краматорський водоканал» (р./р. НОМЕР_1Донецька обласна філія АКБ “Укрсоцбанк” м. Донецьк, МФО 334011, ЄДРПОУ 05524251) заборгованість за послуги водопрстачання та водовідведення за період з 01.03.1997р. по 01.12.2007р. в сумі 5740,27грн., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 у доход держави судовий збір в сумі 51грн.

Заочне рішення може бути переглянуте Краматорським міським судом за письмовою заявою відповідачів, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подане в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 10 днів із дня його оголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя:

Рішення складене й надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4051897
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку