open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Cправа №2-4418/2008р

Cправа №2-4418/2008р.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 липня 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області в складі: судді: Груіцької Л.О., при секретарі Панасюк К.П., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Краматорську цивільну справу за позовом Приватного підприємства «Алатир» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по квартирній платі, -

В С Т А Н О В И В :

14.05.2008 року ПП «Алатир» звернулося в суд з позовом до відповідача про стягнення заборгованості по квартирній платі в сумі 623грн. 69коп., обґрунтовуючи свої вимоги тим, що відповідач мешкає в квартирі АДРЕСА_1 Згідно ст.ст.64, 68 Житлового кодексу України, наймачі та члени родини зобов'язані своєчасно вносити плату за комунальні послуги. Однак, протягом тривалого часу відповідач оплату не здійснює, в результаті чого за ним утворилася заборгованість, що за період з 01 вересня 2006 року по 31 грудня 2007 року складає в сумі 623грн. 69коп., яку просить стягнути з відповідача на свою користь, а також витрати на оплату інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Відповідач у судове засідання не з'явився, по невідомій суду причині, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Відповідно до вимог ст.ст. 224-225 ЦПК України, судом прийняте рішення про заочний розгляд справи. Позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Представник позивача в судове засідання не з'явилась, але надала суду заяву, в якій просить справу слухати в її відсутність, позов підтримує в повному обсязі.

Проаналізувавши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що відповідач ОСОБА_1. є наймачем та проживає в квартирі АДРЕСА_1

Згідно ст.ст.64, 68 ЖК України, наймач, та члени родини зобов'язанні оплачувати квартирну плату. Згідно виписки з особового рахунку НОМЕР_1відповідач з 01.09.2006 року не сплачує квартирну плату і за період з 01 вересня 2006 року по 31 грудня 2007 року за ним утворилася заборгованість в сумі 623грн. 69коп., що підлягає стягненню на користь позивача.

Крім того, у відповідності зі ст.88 ЦПК України, з відповідача на користь позивача необхідно солідарно стягнути понесені ним витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 гривень, а також стягнути у доход держави судовий збір у сумі 51грн.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.3, 10, 88, 213, 223-225 ЦПК України, ст.ст.64, 68 ЖК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги Приватного підприємства «Алатир» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по квартирній платі - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Приватного малого підприємства «Алатир» (р./р. №НОМЕР_1 в Краматорському відділенні ДОФ АКБ “УСБ”, МФО 334486, код ОКПО 32122975) заборгованість по квартирної платі за період з 01 вересня 2006 року по 31 грудня 2007 року в сумі 623грн. 69коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Стягнути з ОСОБА_1 у доход держави судовий збір в сумі 51грн.

Заочне рішення може бути переглянуте Краматорським міським судом за письмовою заявою відповідачів, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подане в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 10 днів із дня його оголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя:

Рішення ухвалене і надруковане в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4051875
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку