open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
№ 1-275

№ 1-275

2008 рік.

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15 жовтня 2008 року. Шевченківський районний суд м.Чернівці в складі :

головуючого-судді Богдана С.І.

при секретарі Яценко Н.М.

з участю прокурора Шевчук С.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Чернівці справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , українця, освіта професійно-технічна, неодруженого, працюючого майстром МПП «Земфіра», не судимого, гр. України,

у вчиненні злочину передбаченого ст.309 ч.1 КК України.

В С Т А Н О В И В :

Підсудний ОСОБА_1 , 28 березня 2008 року, біля 12 год. в м. Чернівці, по вул.. І Богуна, переслідуючи мету незаконного придбання, без мети збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, знайшов, тобто незаконно придбав три згортки з особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, загальною вагою в висушеному стані 5.1 грама, які сховав у себе в кишеню та зберігав для власного вживання без мети збуту до 16 годин 15 хвили 28 березня 2008 року. В той же день 28 березня 2008 року ОСОБА_1 приблизно в 16 годин 15 хвилин на АДРЕСА_2 , в ході проведення оперативно-розшукових засобів співробітниками ВБНОН УМВІС України в Чернівецькій області був затриманий і у нього було вилучено особливо небезпечний засіб у вигляді -канабісу, загальною вагою у висушеному стані 5.1 грама.

В судовому засіданні підсудний свою вину визнав повністю і пояснив, що 28.03.2008 року приблизно в 12 годин 00 хвилин знаходячись на подвір'ї будинку АДРЕСА_3 де він проживає знайшов пачку від цигарок, штовхнув її ногою і з пачки випало три паперові згортки. Розглянувши їх він встановив, що то є наркотичний засіб - маріхуана. Вирішив взяти їх собі для особистого вживання, оскільки вже пробував раніше вживати маріхуану. Біля 16 год. в той же день, він йшов на роботу, до нього підійшли працівники міліції і при обшуку виявили у нього згортки з наркотиком, які він недавно знайшов.

Крім визнання своєї вини підсуднім, вина його підтверджується доказами які маються в матеріалах кримінальної справи з якими підсудній погодився на досудовому слідстві, а також визнав їх в судовому засіданні.

-2-

Аналізуючи зібрані докази в їх сукупності суд вважає, що вина підсудного знайшла своє підтвердження, його дії на досудовому слідстві по ст.309 ч.1 КК України кваліфіковані правильно оскільки він незаконно придбав та зберігав наркотичний засіб без мети його збуту.

Суд вважає, що з обвинувачення підсудному слід виключити таку кваліфікуючу ознаку як перевезення наркотичного засобу, оскільки цього не було встановлено в ході досудового слідства, а також в судовому засіданні.

Призначаючи покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, обставини що пом'якшують та обтяжують покарання, а також особу підсудного.

Те, що він розкаявся у вчиненому, своїми діями сприяв розслідуванню злочину, позитивно характеризується, раніше не судимий, його молодий вік , те що на теперішній час пройшов курс лікування від наркозалежності, суд визнає це як за пом'якшуючі обставини.

Обставин які би обтяжували вину підсудного передбачених ст. 67 КК України суд не знаходить.

З врахуванням пом'якшуючих обставин та особи підсудного суд вважає, що його виправлення та перевиховання можливе без ізоляції від суспільства, йому слід призначити покарання необхідне для його виправлення та попередження вчинення нових злочинів, але від призначеного покарання його слід звільнити з випробуванням встановивши іспитовий термін.

Суд також вважає, що підсудному слід змінити запобіжний захід з тримання під вартою на підписку про невиїзд , оскільки на теперішній час відпала необхідність в запобіжному заході у вигляді тримання під вартою.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 321-324 КПК України, суд -

З А С У Д И В :

Визнати винним ОСОБА_1 в скоєні злочину передбаченого ст.309 ч.1 КК України і призначити покарання у вигляді 1 / одного / року обмеження волі.

На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він на протязі 1 / одно / річного іспитового терміну не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов'язки, передбачені ст.76 КК України, а саме: 1\ не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, 2\повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, 3\періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Міру запобіжного заходу у відношенні засудженого ОСОБА_1. у вигляді тримання під вартою змінити на підписку про невиїзд і звільнити його з-під варти негайно в залі суду.

До вступу вироку в законну силу міру запобіжного заходу у відношенні ОСОБА_1. залишити вибрану - підписку про невиїзд.

Речові докази по справі які знаходяться в камері схову речових доказів Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, а саме три паперових згортки з наркотичним засобом - канабісом вагою 5,1 грама - знищити.

Стягнути з ОСОБА_1 в користь Науково-дослідного експертно - криміналістичного центру 138 гривен 10 копійок, які перерахувати в УДК в Чернівецькій області, код 25575279, НБУ м.Чернівці, МФО № 856135, реєстраційний рахунок № 35220002000298 “ За послуги НДЕКЦ “.

На вирок може бути подано апеляцію на протязі 15 діб з моменту його проголошення до апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м.Чернівці.

Суддя Богдан С.І.

Джерело: ЄДРСР 4051788
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку