open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-8773/2008

Справа № 2-8773/2008

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28 листопада 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області

у складі: головуючого судді Ткачової С.М.

при секретарі Хоронько М.В.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Краматорську цивільну справу за позовом ТОВ “Краматорськтеплоенерго” до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3про стягнення заборгованості за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання -

В С Т А Н О В И В :

27.10.2008 року ТОВ “Краматорськтеплоенерго” звернулося до суду з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання в сумі 2609,92 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачі проживають в квартирі АДРЕСА_1 та у порушення житлового законодавства не проводять оплату платежів за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання, у результаті чого утворилася заборгованість в сумі 2609,92 грн. Вказану заборгованість просить стягнути з відповідачів на користь позивача, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 51 грн.

Представник позивача в судове засідання не з'явилась, надала суду заяву про слухання справи в її відсутності, позовні вимоги підтримує та просить задовольнити в повному обсязі.

Відповідачка ОСОБА_1. у судове засідання не з'явилась, надала суду заяву про слухання справи в її відсутності, позовні вимоги визнала частково в межах строку позовної давності.

Суд, дослідивши думку представника позивача, відповідачки, всебічно та об'єктивно вивчивши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає частковому задоволенню.

Відповідачі проживають в квартирі АДРЕСА_1.

ТОВ «Енергохолдінг» у період з 01.07.2003 року по 01.01.2007 рік постачало теплову енергію та гаряче водопостачання до квартири відповідачів.

Згідно ст. 67,68 ЖК України оплата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплову енергію та інші послуги) сплачується по затвердженим в установленому порядку тарифам. Наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги в установлені строки.

Згідно ст. 64 ЖК України, члени сім'ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов'язки, що випливають з договору найму жилого приміщення. Повнолітні члени сім'ї несуть солідарну з наймачем майнову відповідальність за зобов'язаннями, що випливають із зазначеного договору.

В порушення житлового законодавства та вимог п.18 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», відповідачі не вносять плату за теплову енергію та гаряче водопостачання.

Згідно договору про уступку права вимоги № 6/06 від 22.12.2006 року ТОВ «Енергохолдінг» передало ТОВ “Краматорськтеплоенерго” право вимоги грошових зобов”язань споживачів, а також стягнення заборгованості за послуги, які було надано відповідачам ТОВ «Енергохолдінг».

Як видно з матеріалів справи, відповідачі не вносять оплату за теплову енергію та гаряче водопостачання за період з 1 липня 2003 року по 1 січня 2007 року, у результаті чого утворилася заборгованість в сумі 2609,92 грн.

У відповідності зі ст. 257 ЦК України загальний строк позовної давності встановлюється в три роки, тому солідарно з відповідачів на користь позивача підлягає стягненню оплата в межах трирічного строку, тобто з 1 жовтня 2005 року по 1 січня 2007 року в розмірі 1310,55 грн.

Вказана заборгованість і підлягає стягненню солідарно з відповідачів на користь позивача.

Крім того, солідарно з відповідачів на користь позивача слід стягнути судові витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи у розмірі 30 грн. та судовий збір у розмірі 51 грн., але згідно ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” ОСОБА_2. слід звільнити від сплати судового збору.

Керуючись ст.ст.10,60,88,130,212-214 ЦПК України, ст.ст.64,67,68 ЖК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ТОВ «Краматорськтеплоенерго» задовольнити частково.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3на користь ТОВ « Краматорськтеплоенерго» (п/р 26007301280 у Краматорському відділенні № 2865 ВАТ «Державний ощадний банк України», МФО 394222) заборгованість за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання за період з 1 жовтня 2005 року по 1 січня 2007 року в сумі 1310,55 грн. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 30 грн., а всього на загальну суму 1340 (одна тисяча триста сорок) грн. 55 коп.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_3на користь ТОВ « Краматорськтеплоенерго» (п/р 26007301280 у Краматорському відділенні № 2865 ВАТ «Державний ощадний банк України», МФО 394222) судовий збір в сумі 51 грн., а ОСОБА_2 від сплати судового збору звільнити.

В іншій частині позову відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів від дня його проголошення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів (разом з заявою) до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська .

Суддя:

Рішення ухвалено в нарадчій кімнаті, надруковано в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4051747
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку