open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-8571/2008р

Справа № 2-8571/2008р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

4 грудня 2008року

Краматорський міський суд Донецької області

у складі головуючого судді Ткачовой С.М.

при секретарі Хоронько М.В.,

за участю позивачки ОСОБА_1., відповідача ОСОБА_2.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Краматорську цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

16.10.2008 року ОСОБА_1. звернулася з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що 26.07.1975 року зареєструвала шлюб з відповідачем, від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. З серпня 2008 року сімейні стосунки між ними були припинені через відсутність взаєморозуміння та поваги один до одного, постійні сварки. Відповідач залишив сім'ю та проживає окремо. Відновлення сімейних відносин вважає неможливим, просить суд про розірвання шлюбу з відповідачем.

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1. підтримала позовні вимоги та просила задовольнити в повному обсязі.

Відповідач ОСОБА_2позовні вимоги не визнав та заперечує проти розірвання шлюбу.

У відповідності зі ст.ст.105,110 Сімейного Кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання, якщо судом буде встановлено, що подальше спільне життя чоловіка і жінки та збереження родини стали неможливими.

Вислухавши пояснення сторін, проаналізувавши надані докази, суд встановив, що сторони одружені з 26.07.1975 року. Даний шлюб у сторін перший. Від спільного шлюбу сторони неповнолітніх дітей не мають. З серпня 2008 року сімейні відносини між сторонами були припинені, у зв'язку з відсутністю взаєморозуміння, поваги один до одного, постійні сварки. Сторони проживають окремо, мають обопільне тверде бажання розірвати шлюб. Майнових суперечок немає.

Суд, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову, міри прийняття судом для примирення сторін, вважає, що подальше спільне життя чоловіка й жінки та збереження їхнього шлюбу суперечило б їхнім інтересам, у зв'язку із чим позовні вимоги слід задовольнити.

При розподілі витрат, пов'язаних з розірванням шлюбу, суд враховує думку позивачки, яка просила вказані витрати покласти на неї.

Керуючись ст.ст.10,60, 212-215 ЦПК України, ст.ст.105,110 -114 Сімейного кодексу України, суд,

В И Р І Ш И В:

Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2народження, і ОСОБА_1(дошлюбне прізвище ІНФОРМАЦІЯ_1), ІНФОРМАЦІЯ_3народження, зареєстрований 26.07.1975 року відділом ЗАГС м. Краматорська Донецької області, актовий запис № 1011.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути держмито в доход держави з ОСОБА_1в сумі 17 ( сімнадцять) грн., ОСОБА_2від сплати держмита звільнити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом Донецької області. Заяву про апеляційне оскарження рішення Краматорського міського суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду Донецькій області через Краматорський міський суд.

Суддя

Рішення ухвалено та надруковано в єдиному примірнику в нарадчій кімнаті.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 4051721
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку