open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
2-0-119\2007p

2-0-119\2007p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 жовтня 2007 року Центрально -. Міський райсуд м. Макіївки, Донецької області у складі:

Головуючого судді: Мироненко В.В. при секретарі: Бережній О.М. за участю заявника: ОСОБА_1 зацікавленої особи:ОСОБА_2.

розглянувши на попередньому судовому засіданні в м. Макіївці, цивільну справу за заявою ОСОБА_1про встановлення факту родинних відносин, суд, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин. В обґрунтування заяви, вказав, що 06 квітня 2007 р. помер його дядько -ОСОБА_3, який в останні роки проживав за адресою: АДРЕСА_1. Після його смерті відкрилась спадщина на його квартиру за адресою РФ , м. Таганрог, район Руське поле, вул. Фадеева, б. 47, кв. 81. 16 травня 2007 р. він подав до державної нотаріальної контори м. Таганрог заяву про прийняття спадщини, яка відкрилась після смерті його дядька. Інших спадкоємців після смерті його дядька окрім нього немає. Під час звернення до державного нотаріуса йому запропонували надати докази того, щоОСОБА_3 є його рідним дядьком. ІНФОРМАЦІЯ_3 помер його батько-ОСОБА_4 1915 р.н. Свідоцтво про народження його дядька - ОСОБА_3, 1925 р.н. не збереглося. В зв'язку з чим, він був вимушений звернутися до управління записів цивільного стану м. Ростов - на- Дону, однак йому була надана відповідь, що архівний фонд зберігався не повністю, в тому числі не зберігся і запис про народження його дядьки, і тому йому було рекомендовано звернутися до суду для встановлення факту родинних відносин. Просив встановити факт, що померлий ІНФОРМАЦІЯ_2ОСОБА_3 є його рідним дядьком.

На попередьному судовому засіданні заявник ОСОБА_1 свої заявлені вимоги підтримав й повному обсязі, та просив встановити факт, що померлий ІНФОРМАЦІЯ_2ОСОБА_3 є його рідним дядьком.

Зацікавлена особаОСОБА_2 на попередньому судовому засіданні підтвердив факт, того, що ОСОБА_3 є дядьком ОСОБА_1

Допитаний на попередньому судовому засіданні свідок ОСОБА_5 показав, що знав ОСОБА_3, який помер у квітні 2007 р. Вказав, що ОСОБА_4 є рідним братом ОСОБА_3, тому ОСОБА_1є рідним племінником ОСОБА_3.

Допитана на попередньому судовому засіданні свідокОСОБА_6. показала, що була знайома зОСОБА_4 та ОСОБА_3 які були рідними братами. У грудні 1950 року ОСОБА_4 помер, він є рідним батьком ОСОБА_1 У квітні 2007 р. померОСОБА_3, який є рідним дядьком ОСОБА_1

Суд, вислухавши заявника, зацікавлену особу, свідків, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає задоволенню у повному обсязі з наступних підстав.

Так, згідно вимог ст. 234 ЦПК України, суд, розглядає у порядку окремого провадження справи .про встановлення фактів, які мають юридичне значення.

Згідно вимог ст. 256 ЦПК України, суд, розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами. У судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.

Так, судом встановлено, що ОСОБА_1є рідним сином ОСОБА_4, який перебував у зареєстрованому шлюбі з його матір'ю ОСОБА_7 про що свідчить копія свідоцтва про народження та копія свідоцтва про одруження, які долучені до справи ( а. с. 8).

ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_4 помер.

В судовому засіданні були допитані свідки ОСОБА_5, ОСОБА_6., які показали, що були знайомі з ОСОБА_4. та ОСОБА_3 і вони достовірно знають, що вони були рідними братами, а ОСОБА_1є рідним синомОСОБА_4

ІНФОРМАЦІЯ_2. ОСОБА_3 помер , про що свідчить копія свідоцтва про смерть( а.с. 7).

Таким чином, сукупність зібраних по справі доказів, які були у повному обсязі досліджені у судовому засіданні, суду дають можливість зробити висновок, щоОСОБА_3 є рідним дядьком ОСОБА_1

Керуючись ст. ст. 10, 60, 158, 213, 215 , 234, 256 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1про встановлення факту родинних відносин -задовольнити.

Встановити факт, родинних відносин між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.н та ОСОБА_3 1925 р.н., який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 а саме, те, щоОСОБА_3, 1925 р. н., є рідним дядьком ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1.н..

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Рішення винесене в народній кімнаті в 1-омэкз.

Джерело: ЄДРСР 4051596
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку