open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-5303 2007р

Справа №2-5303 2007р.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 серпня 2007 р. Білгород - Дністровський міськрайонний суд Одеської області

у складі головуючого - одноособово судді Смаглій М. В.

при секретарі Корженко Л.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Білгород - Дністровському справу за

позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання ОСОБА_2, ОСОБА_3 такими, що втратили право користування житловим приміщенням у кімнаті у будинку АДРЕСА_1, посилаючись на те, що відповідачі не проживають без поважних причин у житловому приміщенні - кімнаті у будинку АДРЕСА_1 з 2005 року.

У судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги.

Відповідачі у судове засідання не з'явились, про час і місце судового засідання повідомлялися належним чином, причину своєї неявки суду не повідомили. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Представник зацікавленої особи - Комунального підприємства «Управління комунального господарства смт. Сергіївка» у судовому засіданні з позовом погодився, заперечень не має.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши позивача, суд приходить до наступного.

У судовому засіданні встановлено, що позивач є наймачем кімнаті у будинку АДРЕСА_1 згідно рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради м. Білгород-Дністровського, Одеської області № 138 від 04.06.2004 року. В кімнаті також прописані відповідачі - ОСОБА_2, ОСОБА_3. З 2005 року відповідачі в квартирі не мешкають, особистих їх речей в квартирі не має, комунальні послуги вони не сплачують, ремонт квартири не проводять.

Факт не проживання ОСОБА_2, ОСОБА_3 у кімнаті будинку АДРЕСА_1 з 2005 року підтверджується зібраними по справі доказами.

Згідно акту від 22.12.2006 року, складеного працівниками КП «УКХ» ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, відповідачі дійсно прописані за даною адресою, але більше року вони у вищевказаній квартирі не мешкають.

Факт не проживання відповідачів у вищевказаній кімнаті на протязі більше року у судовому засіданні також підтвердили свідки - ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9

Таким чином, судом встановлено, що відповідачі, без поважних причин, не мешкають у житловому приміщенні - кімнаті № 904-6 у будинку АДРЕСА_1 з 2005 року, тобто більше ніж шість місяців, а у відповідності до ст. 71, 72 ЖК України житлове приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем на протязі шести місяців, а особи, які відсутні у житловому приміщенні понад встановлені строки, можуть бути визнані судом такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне задовольнити позовні вимоги ОСОБА_1 та визнати ОСОБА_2, ОСОБА_3 такими, що втратили право користування житловим приміщенням - АДРЕСА_1.

Керуючись ст. ст. 71, 72 ЖК України , ст. ст. , 110, 76 п.9, 213-215 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Задовольнити позовну заяву ОСОБА_1.

Визнати ОСОБА_2, ОСОБА_3 такими, що втратили право користування житловим приміщенням - АДРЕСА_1.

Зобов'язати ВГІРФО Білгород-Дністровського MB ГУМВС України в Одеської області зняти ОСОБА_2, ОСОБА_3 з реєстраційного обліку за адресою : АДРЕСА_1.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Джерело: ЄДРСР 4048010
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку