open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 360/2020/14-ц

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 вересня 2014 року Бородянський районний суд

Київської області в складі: головуючого судді - Унятицького Д.Є.,

при секретарі - Андрієнко М.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Бородянка подання державного виконавця відділу Державної виконавчої служби Бородянського районного управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон ОСОБА_1,

в с т а н о в и в :

Державний виконавець ВДВС Бородянського РУЮ Дихніч В.І. звернувся до суду з вказаним поданням, просив вирішити питання про тимчасове обмеження боржника - ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України, оскільки 20 жовтня 2011 року відкрите виконавче провадження по виконавчому листу № 2-1831 від 11 жовтня 2011 року Бородянського районного суду Київської області про стягнення з ОСОБА_1 на користь ПАТ "Райфайзен Банк Аваль" заборгованості в сумі 1953309,02 грн.. Неодноразово здійснювались виїзди за адресою проживання боржника, однак у зв'язку із його відсутністю, перевірити майновий стан не вдалося. Майно, що належить боржнику не виявлено. Тому у боржника існують невиконані зобов'язання, покладені на нього судовим рішенням, що є підставою для обмеження його у праві виїзду за межі України.

В судове засідання державний виконавець не з'явився, просив слухати подання без його участі.

Як вбачається з матеріалів доданих до подання за постановою державного виконавця ВДВС Бородянського РУЮ від 20 жовтня 2011 року було відкрите виконавче провадження по примусовому виконанню виконавчого листа № 2-1831 від 11 жовтня 2011 року виданого Бородянським районним судом про стягнення солідарно з ОСОБА_1 та ОСОБА_4 на користь ПАТ "Райфайзен Банк Аваль" заборгованості в сумі 1953309,02 грн..

Відповідно до п.18 ст.11 Закону України "Про виконавче провадження" державний виконавець має право, у разі ухилення боржника від виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням, звертатись до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи за межі України - до виконання зобов'язань за рішенням суду.

Відповідно до п.2 ч.2 ст.6 Закону України "Про порядок виїзду з України та в'їзд в Україну громадян України", громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, якщо він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, - до виконання зобов'язань. За роз'ясненнями, що містяться в п.7 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 березня 2012 року № 5 "Про практику застосування судами законодавства при вирішенні спорів, що виникають із кредитних правовідносин", питання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України вирішується при виконанні судових рішень у порядку, передбаченому ст.11 Закону України "Про виконавче провадження" та ст.377-1 ЦПК України, зокрема в разі доведення факту ухилення боржника від виконання зобов'язання.

Враховуючи, що суду не надано доказів ухилення боржника від виконання зобов'язань, то підстав для задоволення подання не вбачається, а тому керуючись ст.377-1 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

В задоволенні подання державного виконавця відділу Державної виконавчої служби Бородянського районного управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон ОСОБА_1 відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали до Апеляційного суду Київської області через Бородянський районний суд Київської області.

Головуючий-суддя Д.Унятицький

Джерело: ЄДРСР 40460845
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку