open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15.09.2014

Справа №1915/11311/2012

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

головуючого-судді Холяви О.І.,

при секретарі Сивуля Т.А.,

з участю прокурора Карпа М.М.,

представника КВІ Корлішин О.В.,

та засудженого ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у м.Тернополі клопотання (подання) Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області про звільнення від призначеного покарання в зв'язку із закінченням строку покарання з випробуванням:

ОСОБА _2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, з вищою освітою, засудженого 21.08.2012 року вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області за ч.1 ст.368-2, ч.1 ст.365 до покарання згідно ст.70 у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки та зі трафом в розмірі 4250,00 грн., на підставі ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з іспитовим строком 2 (два) роки та обов`язками покладеними згідно п.п.2, 3 ст.76 КК України,-

в с т а н о в и в:

заступник начальника Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області Королішин О.В. звернулася до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області із клопотанням (поданням) про звільнення ОСОБА_2 від покарання у зв'язку із закінченням строку покарання з випробуванням.

21 серпня 2012 року вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_2 засуджено за ч.1 ст.368-2, ч.1 ст.365 до покарання згідно ст.70 у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки та зі трафом в розмірі 4250,00 грн., на підставі ст.75 КК України звільнений від відбуття покарання з іспитовим строком 2 (два) роки та обов`язками покладеними згідно п.п.2, 3 ст.76 КК України.

08 квітня 2014 року ухвалою Тернопільського міськрайонного суду у клопотанні Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області про застосування Закону України «Провнесення змін до Кримінального та кримінально - процесуального кодексів України щодо імплантації до національного законодавства положень ст.19 Конвенції ООН проти корупції», який набрав чинності 28.02.2014 року відмовлено.

Представник Тернопільського МРВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області - Корлішин О.В. посилається на те, що ОСОБА_2 міру покарання відбув повністю, за період відбуття терміну з випробуванням засуджений зарекомендував себе з позитивної сторони, нового злочину не скоїв, до адміністративної відповідальності не притягувався, просить звільнити його від покарання, відповідно до вимог ст.78 КК України.

Прокурор та засуджений в судовому засіданні клопотання (подання) підтримали та вважають, що воно підлягає до задоволення.

Відповідно до п.9 ч.1 ст.537 КПК України, під час виконання вироків суд, визначений частиною другою статті 539 цього Кодексу, має право вирішувати такі питання про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

Згідно п.3 ч.2 ст.539 КПК України, клопотання (подання) про вирішення питання, пов'язаного із виконанням вироку, подається до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого проживає засуджений, - у разі необхідності вирішення питань, передбачених пунктами 5, 8, 9 частини першої статті 537 цього Кодексу.

Відповідно до ч.1 ст.78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Заслухавши пояснення представника Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області, думку прокурора, засудженого, які підтримали клопотання (подання), перевіривши матеріали справи, суд вважає, що клопотання (подання) підлягає до задоволення оскільки засуджений ОСОБА_2 вирок суду виконав, ставши на шлях виправлення.

Керуючись ст.78 КК України, ст.537, 539, 395 КПК України суд, -

п о с т а н о в и в:

Клопотання (подання) заступника начальника Теребовлянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області Королішин О.В. - задовольнити.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, засуженого 16 липня 2013 року вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області за ч.1 ст.368-2, ч.1 ст.365 до покарання згідно ст.70 у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 2 (два) роки та зі трафом в розмірі 4250,00 грн., на підставі ст.75 КК України звільненого від відбуття покарання з іспитовим строком 2 (два) роки та обов`язками покладеними згідно п.п.2, 3 ст.76 КК України - звільнити від відбування покарання в зв'язку із закінченням строку покарання з випробуванням.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд протягом 7 діб з дня її оголошення.

Головуючий суддя О.І. Холява

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду

О. І. Холява

Джерело: ЄДРСР 40451713
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку