open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа 165/1040/14-к

Провадження 1-в/165/47/14

НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 травня 2014 року м. Нововолинськ

Нововолинський міський суд Волинської області у складі:

головуючого судді Галушки О.Г.,

при секретарі Дячук С.Л.,

за участю прокурора Польового С.В.,

представника МВ УМВС Ілюхіна В.В.,

особа, щодо якої пропонується

встановлення адміннагляду ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Нововолинську справу за поданням начальника Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області про встановлення щодо ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, з повною загальною середньою освітою, не одруженого, працюючого автомийником ПП «Автомийка-автосервіс» м.Нововолинська, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_2, судимого вироком Нововолинського міського суду Волинської області від 24 травня 2012 року за ч.2 ст.185 КК України до покарання у виді арешту на строк шість місяців, звільненого по відбуттю строку покарання 30 квітня 2013 року, судимість не знята і не погашена, адміністративного нагляду,

встановив:

Начальник Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області звернувся в суд з поданням про встановлення ОСОБА_2 адміністративного нагляду.

Подання обгрунтовує тим, що ОСОБА_2 є особою, яка підпадає під адміністративний нагляд відповідно до Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», так як він після відбування покарання у виді позбавлення волі, незважаючи на попередження, систематично порушує громадський порядок, вчиняє адміністративні правопорушення, за що був неодноразово притягнутий до адміністративної відповідальності.

Заслухавши пояснення представника Нововолинського МВ УМВС Ілюхіна В.В., який підтримав подання, думку прокурора, пояснення ОСОБА_2, який поклався на розсуд суду при вирішення питання про встановлення йому адміністративного нагляд, дослідивши матеріали подання, суд прийшов до висновку, що у задоволення подання необхідно відмовити у зв'язку з наступним.

В судовому засіданні встановлено, що вироком Нововолинського міського суду від 08.06.2004 року ОСОБА_2 засуджено за ч.2 ст.185, ч.3 ст.185 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років 1 місяць позбавлення волі. Звільнився останній 02.02.2009 року за постановою Маневицького районного суду Волинської області з місць позбавлення волі умовно-достроково на невідбуту частину покарання строком 5 місяців 27 днів.

Як видно з копії постанови Нововолинського міського суду від 06.02.2012 року ОСОБА_2 встановлено адміністративний нагляд строком на один рік. (а.с.9).

Вироком Нововолинського міського суду від 29 травня 2012 року ОСОБА_2 засуджено за ч.2 ст.185 КК України до покарання у виді арешту на строк шість місяців.

З подання вбачається, що ОСОБА_2 після відбуття покарання на шлях виправлення не став, продовжував вчиняти протиправні дії та порушувати громадський порядок через що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, а саме 16.02.2014 року за ч.1 ст.173-2 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу, 11.04.2014 року за ч.1 ст.175-1 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у виді попередження, 11.04.2014 року за ч.1 ст.178 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у виді попередження (а.с.16, 18, 19).

Згідно ст.3 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.

З копії постанови Нововолинського міського суду Волинської області від 11 березня 2014 року вбачається, що ОСОБА_2 притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.173-2 КУпАП, і на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 грн. (а.с.18).

З копії постанови заступника начальника Нововолинського МВ УМВС України у Волинської області від 11 квітня 2014 року ОСОБА_2 притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.175-1, ч.1 ст.178 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді попередження. (а.с.23).

Аналізуючи вищезазначену норму Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", а також приймаючи до уваги те, що об'єктом вчинених ОСОБА_2 правопорушень були зокрема, суспільні відносини у сфері забезпечення пожежної безпеки (ст.175-1 КУпАП), те, що не надано доказів щодо систематичного порушення ним громадського порядку і прав інших громадян, суд прийшов до висновку, що немає підстав для встановлення адміністративного нагляду ОСОБА_2

Разом з тим, суд приймає до уваги те, що за ухвалою слідчого судді Нововолинського міського суду від 05 травня 2014 року ОСОБА_2 обрано запобіжний захід у виді особистого зобов'язання із покладенням на нього певних обов'язків, у зв'язку із вчиненням ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.

Керуючись ст. ст. 3-6, 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд,-

ухвалив:

У задоволенні подання начальника Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, відмовити.

Копію ухвали направити в Нововолинський МВ УМВС Волинської області.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Нововолинський міський суд протягом семи діб з дня її проголошення.

Головуючий підпис

Згідно з оригіналом

Суддя О.Г.Галушка

Джерело: ЄДРСР 38661859
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку