open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Провадження1-в/258/230/14 №258/3847/14-к

1-в/258/230/14

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

01 квітня 2014р. Кіровський районний суд м. Донецька у складі:

головуючого - судді Подолянчука І.М.

при секретарі Чебанової К.В.,

за участю прокурора Александрова В.М.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в приміщенні Донецької ВК-124 Управління Департаменту пенітенціарної служби України у Донецькій області подання начальника Донецької ВК-124 УДПтС України у Донецькій області відносно засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженця м. Слов’янська Донецької області, громадянина України, з середньою освітою, засудженого за вироком Слов'янського міськрайсуду Донецької області від 13 липня 2012 р. за ст. ст. 296 ч.4, 121 ч.1, 263 ч.1, 70 КК України до 5 років 3 місяців позбавленні волі,

Про звільнення засудженого від покарання в порядку п.6 ч. 1 ст.537 КПК України (за хворобою), -

В С Т А Н О В И В :

До суду надійшло подання начальника Донецької ВК-124 УДПтС України у Донецькій області про звільнення від покарання засудженого ОСОБА_1 в порядку п.6 ч. 1 ст.537 КПК України (за хворобою), так як засуджений страждає тяжкою, невиліковною хворобою, про що Спеціальною медичною комісією зроблено висновок і на підставі ст.8.1.7 Переліку захворювань, оголошеному спільним Наказом ДДУ ПВП та МОЗ України № 3/6 від 18 січня 2000р., це є підставою для надання документів до суду для вирішення питання про звільнення його від подальшого відбування покарання за хворобою.

Заслухавши пояснення засудженого ОСОБА_1, представника Донецької ВК-124 УДПтС України у Донецькій області та представника Спеціальної лікарської комісії УДПтСУ в Донецькій області, дослідивши матеріали особової справи засудженого ОСОБА_1, вислухавши думку прокурора, суд приходить до переконання, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Ст. 84 КК України передбачає, що особа яка після скоєння злочину або постановлення вироку, яка захворіла іншою тяжкою хворобою, яка перешкоджає відбуванню покарання, може бути звільнена від покарання або від подальшого його відбування.

При вирішенні цього питання суд враховує тяжкість скоєного злочину, характер захворювання, особу засудженого та інші обставини справи.

Як вбачається з Висновку № 58 від 27 березня 2014р. Спеціальної лікарської комісії УДПтСУ в Донецькій області про медичний огляд засудженого, у засудженого ОСОБА_1 встановлено діагноз: ІХС: стенокардія напруги ФК 4. Атерослеротичний та постінфакртний крупновогнищевий інфаркт міокарду лівого шлуночка (вересень 2009р.), кардіосклероз. Дилятаційна кардіоміопатія ішемічного ґенеза. Атеросклероз коронарних артерій за даними коронаровентрикулографії від 17.12.2013р.: ексцентричний стеноз початкового відділу стовбура ЛКА 70 %, атеросклероз 2-ї порції ПМШГ ЛКА, стеноз устя ПКА 70 %, ЗМШГ 3-ї порції 70 %. СН-111 (три) з систолічною та діастолічною дисфукцією лівого шлуночка фракції викиду 33 % (за даними ЕХО-КГ). Гіпертонічна хвороба 3 стадії, 3 ступеню, ризик 4 зі стійко підвищеним артеріальним тиском.

Ускл.: Екстрасистолічна аритмія. Полісерозит застійного ґенеза: ексудативний перикардит, лівобічний плеврит, асцит. Хронічне захворювання нирок 3 ст., артеріоло нефросклероз. ХНН 2 (креатинін 155). Вторинна легенева гіпертензія (тиск в легеневій артерії 45-50 мм рт ст..). Стан після транзиторної ішемічної атаки в 2009 р.

Суп.: ХОЗЛ, 11 стадія, фаза загострення. ЛН-1. Післяопераційна вентральна грижа (липень 2012 р. - холецистектомія, яка вправляється. Хронічний геморой. Постгеморагічна анемія середнього ступеню важкості.

На підставі цього спеціальною лікарською комісією зроблено висновок, що засуджений ОСОБА_1 страждає тяжким, невиліковним захворюванням, передбаченим ст.8.1.7 Переліку захворювань, оголошеному спільним Наказом ДДУ ПВП та МОЗ України № 3/6 від 18 січня 2000р., що є підставою для подання документів до суду для вирішення питання про звільнення його від подальшого відбування покарання за хворобою.

(а.с. 7-8)

При вирішенні цього питання суд враховує тяжкість скоєного ОСОБА_1 злочину, який відповідно до ст.12 КК України, відноситься до тяжких злочинів.

Суд також враховує наявність протягом тривалого часу вказаного захворювання у засудженого ОСОБА_1, прогресуюче його погіршення і відсутність позитивних змін стану здоров'я при неодноразовому лікуванні засудженого, тобто тяжкий та невиліковний характер захворювання засудженого ОСОБА_1, що перешкоджає подальшому відбуванню покарання, призначеному йому за вироком суду; особу засудженого ОСОБА_1, який раніше судимим не був, за місцем відбування покарання характеризується задовільно, порушень режиму утримання не допускав та немає дисциплінарних стягнень,.

З огляду на наведене, суд приходить до переконання у тому, що клопотання адміністрації Донецької ВК-124 УДПтСУ в Донецькій області є обґрунтованим та законним і підлягає задоволенню, а засуджений ОСОБА_1 - підлягає звільненню від подальшого відбування покарання за хворобою.

Керуючись ст. 84 КК України; п.6 ч.1 ст. 537; ст.ст. 538-539 КПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Подання начальника Донецької ВК-124 УДПтС України у Донецькій області задовольнити та звільнити засудженого ОСОБА_1 від подальшого відбування покарання за хворобою.

Ухвала може бути оскаржена в Апеляційному суді Донецької області через Кіровський райсуд м. Донецька протягом 7 днів з дня її проголошення.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 37961509
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку