open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 628/725/14-ц

Провадження № 2/628/501/14

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 березня 2014 року Суддя Куп'янського міськрайонного суду Харківської області Цендра Н.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, треті особи: нотаріус Куп'янської державної нотаріальної контори ОСОБА_2, управління держземагенства у Куп'янському районі Харківської області до територіальної громади в особі виконкому Петропавлівської сільської ради Куп'янського району Харківської області про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за заповітом, визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за заповітом,

В С Т А Н О В И В :

12 березня 2014 року ОСОБА_1 звернулася до Куп'янського міськрайонного суду Харківської області з позовною заявою до територіальної громади в особі виконкому Петропавлівської сільської ради Куп'янського району Харківської області про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за заповітом, визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за заповітом.

Дослідивши зміст позовних вимог було встановлено, що дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки вона подана без додержання вимог викладених у ст.ст. 119-120 ЦПК України, а саме: судовий збір за подання позовної заяви майнового характеру повинен бути вирахуваний відповідно до ставок встановлених ЗУ «Про судовий збір». В нашому випадку позивач надав довідку №8 від 06 березня 2012 року ПП «Геомастер» в якій вказано, що нормативна грошова оцінка спірної земельної ділянки була проведена та визначена її вартість. Однак, вартість цієї земельної ділянки не зазначено в позовній заяві, що суперечить вимогам ст. 119 ЦПК України (стосовно зазначення ціни позову щодо вимог майнового характеру) що приводить до неможливості визначення розміру судового збору.

Для об'єктивного та всебічного розгляду справи потрібно надати нормативно грошову оцінку земельної ділянки №190, площею 5,9652 га станом на 2014 рік, відповідно до якої визначитися з розміром сплати судового збору.

При таких обставинах відповідно до вимог ст. 121 ЦПК України позов підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Якщо позивач у встановлений строк не виконає вимоги суду, заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 119,121 ЦПК України,

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1, треті особи: нотаріус Куп'янської державної нотаріальної контори ОСОБА_2, управління держземагенства у Куп'янському районі Харківської області до територіальної громади в особі виконкому Петропавлівської сільської ради Куп'янського району Харківської області про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за заповітом, визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за заповітом - залишити без руху.

Повідомити ОСОБА_1 про необхідність виправити зазначені вище недоліки позову у строк не пізніше п'яти днів з дня отримання ним копії даної ухвали. Роз'яснити, що інакше позовна заява буде вважатися неподаною та йому повернута.

Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя Куп'янського міськрайонного суду Цендра Н.В.

Харківської області

Джерело: ЄДРСР 37590030
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку