open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/334/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "21" грудня 2006 р.

Справа № 14/334/06


Кредитори: 1) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Миколаєва, вул.Гмирьова,1,корп.1, 2) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центральному районі м. Миколаєва

Боржник: Товариство з обмеженою відповідальністю « Будекспрес-Н», м. Миколаїв, вул.Скороходова,192а

Ліквідатор: Фоменко В.М., пр. Жовтневий 1, каб.37

Державний реєстратор – Миколаївській міськвиконком

Миколаївське обласне відділення з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156

Головне управління статистики в Миколаївській області


Суддя – П.В.Цвєткова


ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора: 1) Вілійкіна А.В. за дов. від 02.03.2006 р., 2) Сало П.І дов. № 3 від 03.01.2006 р.

Від боржника:

В засіданні приймає участь:  ліквідатор Фоменко В.М .

СУТЬ СПОРУ:   Про припинення справи про банкрутство Товариство з обмеженою відповідальністю « Будекспрес -Н», м. Миколаїв.

          За результатами проведення ліквідаційної процедури відповідно до ст. 32 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором подано до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю « Будекспрес-Н», м. Миколаїв, до якого додані матеріали ліквідаційної процедури.

          Розглянувши матеріали справи, заслухавши кредиторів, ліквідатора, господарський суд встановив:

          Ухвалою господарського суду від  25.09.2006 р. порушено справу про визнання Товариство з обмеженою відповідальністю « Будекспрес -Н», м. Миколаїв банкрутом за ознаками ст.52 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

          Постановою господарського суду від 31.10.2006 р. боржника визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру.

          Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “ Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” і подав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс станом на 20.12.2006 р.

           В результаті проведення ліквідаційної процедури  були виявлені та визнані грошові вимоги наступних кредиторів:

- Державна податкова інспекція в м. Миколаєві на суму 187 грн. 44 коп.

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центральному районі м. Миколаєва на суму 22 грн. 43 коп.


          Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені  з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

          Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс станом на 20.12.2006 р. свідчить про відсутність у боржника основних та оборотних фондів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відновити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь – яке майно, що підтверджується повідомленням БТІ за № 7060 від 13.11.06 р. про відсутність нерухомості та УМВС України в Миколаївській області за № 7306 від 22.11.06 р. про відсутність транспортних засобів.

          За повідомленням Головного управління статистики  в Миколаївській області від 28.08.2006 р.  банкрут не  звітував до статистики в останній раз в 2004 р.

          Розрахункові рахунки в установах банків у банкрута відсутні.

          Державний архів Миколаївської області та архів з особового складу повідомили 15.11.2006 р., що документи боржника до архіву на збереження не надходили.

          В зв’язку з неможливістю знайти та знищити свідоцтво про державну реєстрацію, статут, печатку та штамп банкрута ліквідатором була опубліковано оголошення в газеті                                      « Маклер» № 46 від 07.11.2006 р. про визнання їх недійсними. Копія оголошення для відома ліквідатором була надіслана до Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області.

          За юридичною адресою банкрут не знаходиться і підприємницьку діяльність не здійснює.

          Витрати по державному миту неможливо віднести на банкрута із –за відсутності коштів.

Керуючись п.5 ст.32, п.6 ст.40 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд  


У Х В А Л И В:


          1) Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю « Будекспрес-Н», м. Миколаїв станом на 20.12.2006 р.

          2) Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю « Будекспрес -Н», м. Миколаїв ідентифікаційний код 32819588 .

          3) Провадження у справі припинити.

          4) Дану ухвалу для виконання направити органу реєстрації  - Миколаївському міськвиконкому - державному реєстратору , Головному управлінню  статистики в Миколаївській області  – для виключення боржника з ЄДРПОУ, кредиторам.

          5) Зобов’язати:

          -   ліквідатора примірники ліквідаційного балансу надіслати - Миколаївському міськвиконкому і Головному управлінню  статистики в Миколаївській області. 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335223
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку