open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
2/341/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "15" грудня 2006 р.

Справа № 2/341/06


Кредитор(и): 1) Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва,

         м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24;

    2) Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі,

         м. Миколаїв, вул. Артилерійська, 19;

    3) Центральний районний центр зайнятості,

        м. Миколаїв, вул. Нікольська, 58;

                      4) Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасного     випадку на виробництві та професійного захворювання України в Центральному районі м. Миколаєва, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 20;

    5) Миколаївське обласне відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Миколаїв, пр-т. Леніна, 93.

    6) Обласне комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго», м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 5-а.

Банкрут:  Миколаївське обласне відділення Всеукраїнського благодійного

                 фонду «Професіонал», м. Миколаїв, вул. Нікольська, 67.

Ліквідатор:  Друмирецький В.Б. (ліц. серія АБ  № 176239 від 19.09.2005 р)., 54056,

                      м. Миколаїв, вул. Космонавтів, буд. 51, кв. 20, п/с 171.

Державний реєстратор –Виконком Миколаївської міської ради.

Миколаївське обласне відділення з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156

Установи банків:  1) Миколаївська філія АТ «Кредобанк», МФО 326762

                               м. Миколаїв, вул. Садова, 1-а.

                             2) Головне відділення АКБ «Правекс-Банк»

                                м. Миколаїв,  вул. Кловський узвіз, 9/2.


                                                         Суддя Моргуленко Т.Є.

Без виклику сторін.

Суть спору: Про припинення провадження у справі про банкрутство  Миколаївського обласного відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Професіонал», м. Миколаїв.


На виконання Постанови суду від 04.10.2006 р. за результатами проведення ліквідаційної процедури відповідно до ст. 32 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»ліквідатором МОВ ВБФ «Професіонал»було надано звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс МОВ ВБФ «Професіонал».

Розглянувши наданий ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та матеріали справи, суд -


ВСТАНОВИВ:


Господарським судом Миколаївської області за заявою ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва за ознаками п. 1 ст. 52 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»порушено справу про банкрутство боржника МОВ ВБФ «Професіонал», м. Миколаїв, оскільки останнє було неспроможне задовольнити вимоги по погашенню податкового боргу перед бюджетом в сумі 22 942 грн. 70 коп., що підтверджується матеріалами справи, припиненням діяльності та відсутністю його майна. На час порушення провадження у справі господарська діяльність боржником не велась.

Постановою господарського суду від 04.10.2006 р. боржника визнано банкрутом за ознаками, визначеними ст. 52 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” і відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором  призначено арбітражного керуючого –Друмирецького В.Б.

Ліквідатор виконав вимоги, передбачені розділом ІІІ та ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Господарським судом були визнані грошові вимоги Державної податкової інспекції в Центральному районі м. Миколаєва в сумі 22 942 грн. 70 коп.

Згідно постанови суду від 04.10.2006 р. та ч. 5 ст. 52 Закону, ліквідатор письмово повідомив усіх відомих йому і можливих кредиторів .про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом

          До ліквідатора надійшли заяви із грошовими вимогами від кредиторів: Управління пенсійного фонду України у Центральному районі м. Миколаєва; Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва; МОВ фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності; Відділення виконавчої дирекції фонду соцстрахування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань України у Центральному районі м.Миколаєва; ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», та додаткові вимоги ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва, які підтверджені відповідними документами та визнані ліквідатором у повному обсязі, а саме:

-          Управління пенсійного фонду України у Центральному районі м. Миколаєва

-          в сумі 5 510, 55 грн.;

-          Центральний районний центр зайнятості м. Миколаєва в сумі 644, 35 грн.;

-          МОВ ФСС з ТВП в сумі 943, 43 грн.;

-          Відділення виконавчої дирекції ФССНВВПЗ України в Центральному районі

     м. Миколаєва в сумі 9, 64 грн.;

-          ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»в сумі 28 138, 38 грн.;

-          додаткові вимоги ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва в сумі 115, 73 грн.

          Інших заяв від кредиторів до ліквідатора не надходило.

          Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна, а також грошових коштів банкрута. Згідно до ч. 6 ст. 31 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»ці вимоги слід вважати погашеними.

          За результатами проведеної роботи ліквідатором подано звіт та ліквідаційний баланс МОВ ВБФ «Професіонал» станом на 08.12.2006 р.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відновити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь-яке майно, про що свідчать довідки: ММБТІ від 01.11.2006 р. № 6613, ВДАІ УМВС України у Миколаївській області від 25.10.2006 р. № 9/3227, Держтехнагляду від 26.10.2006 р. вих. № 249-01.

Закриття розрахункових рахунків підприємства в установі банку, зокрема МФ АТ «Кредобанк»та головне відділення АКБ «Правекс-Банк»не проводилось у зв’язку з відсутністю грошових коштів для їх закриття та печатки підприємства.

          Документація банкрута до архівного закладу не здавалась у зв’язку із її відсутністю

В зв’язку з неможливістю знайти та здати печатки, штампи, установчі документи, свідоцтво про державну реєстрацію, бухгалтерські документи та документи з особового складу МОВ ВБФ «Професіонал», в газеті «Позвоните»від 12.12.2006 р. №95 (917) надруковано оголошення про їх недійсність.

Кредитори схвалили звіт ліквідатора та підтвердили неможливість погашення боргів із-за відсутності активів у банкрута (протокол № 1 від 12.12.2006 р.), та звернулися до суду із клопотанням про затвердження звіту ліквідатора без їх присутності.

Витрати по держмиту неможливо віднести за рахунок банкрута через відсутність коштів.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 ГПК України, - суд,


УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Миколаївського обласного відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Професіонал», м. Миколаїв, вул. Нікольська, 67, станом на 08.12.2006 р.

2.          Ліквідувати Миколаївське обласне відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Професіонал», м. Миколаїв, вул. Нікольська, 67 (код ЄДРПОУ 25383350), зареєстроване Миколаївським обласним управлінням юстиції 10.01.1998 р., свідоцтво № 33.

3.          Зобов’язати установу банка Миколаївську філію АТ «Кредобанк», (54001, м. Миколаїв, вул. Садова, 1-а, МФО 326762) закрити розрахунковий рахунок банкрута № 26000310698, докази закриття надати до суду.

4.          Зобов’язати головне відділення АКБ «Правекс-Банк», (01021, м.           Київ, вул. Кловський узвіз, 9/2) закрити розрахунковий рахунок банкрута № 2600601690428, докази закриття надати до суду.

5.          Провадження у справі про банкрутство Миколаївського обласного відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Професіонал», м. Миколаїв, вул. Нікольська, 67 (код ЄДРПОУ 25383350) - припинити.

6.          Зобов’язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адресу державного реєстратора виконкому Миколаївської міської ради та Миколаївському обласному управлінню держстатистики.

7.          Дану ухвалу надіслати: для виконання: проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, згідно ч. 2 ст. 32 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом”,  Миколаївському обласному управлінню юстиції та Миколаївському обласному управлінню держстатистики; МФ АТ «Кредобанк»та головному відділенню АКБ «Правекс-Банк»для закриття розрахункових рахунків банкрута;

до відома: кредиторам, ліквідатору.


            

 

Суддя

Т.Є.Моргуленко


Джерело: ЄДРСР 335214
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку