open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
3/415/06

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  

"21" вересня 2006 р.

09:30

Справа №  3/415/06

                                                  

м. Миколаїв

За позовом: Державна податкова інспекція у Центральному районі м. Миколаєва, м.Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24

до відповідача: Миколаївська філія Центру  розвитку і реконструкції економіки, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 17

про: припинення юридичної особи.

                Суддя Смородінова О.Г.

Секретар судового засідання Вязовський М.А.

П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від позивача: Бабенко О.М. за довіреністю

Від відповідача: не з’явився


Суть спору: Державна податкова інспекція у Центральному районі міста Миколаєва звернулась до господарського суду з позовними вимогами про припинення юридичної особи  відповідача.

Ухвала господарського суду від 31.08.2006р., направлена на адресу відповідача,  повернулась до суду.

Враховуючи, що ухвалу суду було направлено на адресу:  54030, м. Миколаїв,  вул. Пушкінська, 17, яка зазначена в витязі з ЄДРПОУ № 19/10-1192 від 22.05.06р., суд вважає, що відповідач належним чином був повідомлений  про час і місце розгляду справи.

Відповідач відзиву на позовну заяву та заперечень проти позову не надав.

В судовому засіданні було оголошено вступну та резолютивну частини постанови.

          Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача, суд –


в с т  а н о в и в:


Відповідач зареєстрований Миколаївським міськвиконкомом, як юридична особа,  23.03.1995р. за №32-к.

Акт перевірки від 21.12.2005р. №2220/15-215 свідчить про неподання відповідачем звітності до ДПІ з 01.01.2002р.

Згідно розпорядження про звернення до суду про припинення юридичної особи від 11.04.2006р.  заборгованість у відповідача перед бюджетом відсутня.

Відповідно до п. 17 ст. 11 Закону України „Про державну податкову службу” податкові органи мають право звертатися  у  передбачених  законом  випадках до судових органів із  заявою  (позовною  заявою)  про  скасування  державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності.

Згідно ч. 2 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.2003р. № 755-ІV неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для постановляння судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи.

За таких обставин позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 160-163, 167, 254 КАСУ господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:

1. Припинити юридичну особу Миколаївській філії Центру  розвитку і реконструкції економіки, 54030, м. Миколаїв,  вул. Пушкінська, 17, код ЄДРПОУ 23410663, р/р відсутній, зареєстрованого Миколаївським  міськвиконкомом  23.03.1995р. за № 32-к.


2. Постанову для виконання надіслати Державному реєстратору Миколаївського міськвиконкому, якого зобов’язати повідомити суд про виконання рішення.

          

Постанова  або ухвала суду першої інстанції,  якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд  першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.


Постанову складено в повному обсязі 01 грудня 2006 року.

     

Суддя

О.Г. Смородінова

 

Джерело: ЄДРСР 335203
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку