open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/244/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "14" грудня 2006 р.

Справа № 14/244/06


Кредитори: 1) Державна податкова інспекція у Заводському районі,

                          м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-а;

                     2) Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі

                         м. Миколаїв, вул. Робоча, 2-а;

  Боржник:  Приватне підприємство “Вантажавтосервіс-Південь”,

                   м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 18, кв. 69;

Ліквідатор: Фоменко В. М. ( ліц. Серії АБ №271514 від 08.11.2005р.).

  

                                                    Суддя  Цвєткова П.В.

Представники:

Від ініціюючого кредитора: Щедров Э.В., дов. №12014/9/10-00, выд 23.10.06 р.

Від боржника: не з’явився;

Присутня ліквідатор Фоменко В.М.

Суть спору: Про припинення провадження у справі про банкрутство

                    Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь”, м. Миколаїв.


На виконання Постанови суду від 12 вересня 2006 р. ліквідатором Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь”, м. Миколаїв, Фоменко В.М. 27 листопада 2006 р. надано суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підприємства-банкрута.

Розглянувши наданий ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та матеріали справи, суд -

ВСТАНОВИВ:

Справу про банкрутство Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь” порушено за заявою кредитора Державної податкової інспекції у Заводському районі м. Миколаєва, безспірні грошові вимоги якого складають 510 грн.

Постановою суду від 12.09.06 р. боржника  визнано банкрутом на підставі ст. 52 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 30.06.1999 р., відкрита ліквідаційна процедура, визнанні грошові вимоги ініціюючого кредитора - ДПІ у Заводському районі, у сумі 510 грн. та призначено ліквідатором Арбітражного керуючого Фоменко Віру Михайлівну.  

Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та надав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс.

В результаті проведення ліквідаційної процедури ліквідатором було надіслано запити про наявність кредиторських вимог до:

-          Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 106 грн. 80 коп.;

-          Заводського районного центру зайнятості населення, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Миколаївського обласного відділення Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заводському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

За заявами, які надійшли до ліквідатора, ним складений реєстр вимог кредиторів на загальну суму 616 грн. 80 коп.

Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс станом на 27 листопада 2006 р. свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відродити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь-яке майно, що підтверджується довідкою Відділення по організації діяльності реєстраційно-екземенаційних підрозділів ВДАІ УМВС України в Миколаївській області №6082 від 22.09.06 р. про відсутність за Приватним підприємством “Вантажавтосервіс-Південь” зареєстрованих транспортних засобів, та довідкою КП Миколаївського МБТІ від 26.09.06 р. №5227 про відсутність у банкрута нерухомого майна.

На запит ліквідатора №1125 від 20.09.2006 р. до Головного управління статистики у Миколаївській області надано останній баланс Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь” за 2000 рік.

Відповідно до повідомлення з Державного архіву Миколаївської області №01-22/Ф-1002 від 25.09.06 р. документи Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь”, м. Миколаїв, на зберігання до архіву не надходили. На запит ліквідатора №1120 від 20.09.06 р. до Архіву з особового складу Управління архівної роботи та урочистих подій Міськвиконкому, надійшла відповідь за вих. №192 від 22.09.06 р., що архівні документи з особового складу Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь”, на зберігання до архіву не надходили. Документація довгострокового зберігання, печатка та штампи підприємства-банкрута вважаються втраченими, про що ліквідатором зроблено об’яву в газеті «Маклер» №39 від 27 вересня 2006 р.

Згідно листа №22285 від 09.10.06 р. Державної виконавчої служби у Заводському районі на виконанні відсутні виконавчі документи про стягнення з Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь”.

Згідно листа №11884/10/24-117 від 19.10.2006 р. ДПІ у Заводському районі Приватне підприємство “Вантажавтосервіс-Південь” не має відкритих розрахункових рахунків в установах банків.

За юридичною адресою підприємство діяльність не здійснює, що підтверджується Актом перевірки обстеження юридичної адреси №514/24-130 від 02.09.06 р. проведеної інспекторами ДПІ у Заводському районі.

Витрати по держмиту неможливо віднести за рахунок банкрута через відсутність коштів. Ініціюючий кредитор від сплати держмита звільнений.

Ліквідатор виконав вимоги, передбачені ст.ст. 32,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або  визнання його банкрутом”.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 ГПК України, - суд,


УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства “Вантажавтосервіс-Південь”, м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 18, кв. 69, (код ЄДРПОУ 30565731) станом на 27 листопада 2006 р.

2.          Ліквідувати Приватне підприємство “Вантажавтосервіс-Південь”, м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 18, кв. 69, зареєстроване рішенням Виконкомом Миколаївської міської ради, свідоцтво про державну реєстрацію №12976 від 15.09.1999 р.

3.          Провадження у справі припинити.

4.          Зобов’язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адресу Виконкому Миколаївської міської ради та Головному управлінню статистики в Миколаївській області.

5.          Зобов’язати ліквідатора повідомити Державного реєстратора про завершення ліквідаційної процедури.

6.          Дану ухвалу надіслати: для виконання: проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, згідно ч. 5 ст. 39 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ч. 2 ст. 32 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом”, ст. ст. 19, 20 ЗУ “Про господарські товариства” державному реєстратору Виконкому Миколаївської міської ради та Миколаївському обласному управлінню держстатистики;

    до відома: кредиторам, ліквідатору.


 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335197
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку