open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/197/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "12" грудня 2006 р.

Справа № 14/197/06


Кредитори: 1) Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі

                         м. Миколаїв, вул. Робоча, 2-а;

                     2) Державна податкова інспекція у Заводському районі,    

                          м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 2-а;

Боржник:  Приватне підприємство “Неріс”,

                   м. Миколаїв, вул. Лазурна, 42-б, кв. 46;

Ліквідатор: Смирнова Світлана Геннадіївна, начальник юридичного відділу Управління  Пенсійного фонду України в Заводському районі.

  

                                                    Суддя  Цвєткова П.В.

Представники:

Від 1-го кредитора: Стрекалова А.П., дов. №14847/07 від 06.11.06 р.;

Від 2-го кредитора: представник не з’явився;

Від боржника: не з’явився;

Суть спору: Про припинення провадження у справі про банкрутство

                    Приватного підприємства “Неріс”, м. Миколаїв.


На виконання Постанови суду від 8 серпня 2006 р. ліквідатором Приватного підприємства “Неріс”, м. Миколаїв, надано суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підприємства-банкрута.

Розглянувши наданий ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та матеріали справи, суд -

ВСТАНОВИВ:

Справу про банкрутство Приватного підприємства “Неріс” порушено за заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаєва, безспірні грошові вимоги якого складають 170 грн.

Постановою суду від 08.08.2006 р. боржника  визнано банкрутом на підставі ст. 52 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 30.06.1999 р., відкрита ліквідаційна процедура, визнанні грошові вимоги ініціюючого кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі, у сумі 130 грн. та призначено ліквідатором ініціюючого кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі.  Згідно наказу Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі №98 від 15.09.2006 р. ліквідатором призначено начальника юридичного відділу Смирнову Світлану Геннадіївну.

Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та надав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс.

В результаті проведення ліквідаційної процедури ліквідатором було надіслано запити про наявність кредиторських вимог до:

-          Державної податкової інспекції у Заводському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 126 грн.;

-          Заводського районного центру зайнятості населення, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Миколаївського обласного відділення Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заводському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Державної виконавчої служби у Заводському районі, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

За заявами, які надійшли до ліквідатора, ним складений реєстр вимог кредиторів на загальну суму 298 грн.

Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс станом на 1 листопада 2006 р. свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відродити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь-яке майно, що підтверджується довідкою 1 міжрайонного відділення ДАІ ВДАІ УМВС України в Миколаївській області №9/3-566 від 06.10.06 р. про відсутність за Приватним підприємством “Неріс” зареєстрованих транспортних засобів, та довідкою КП Миколаївського МБТІ від 13.10.06 р. №5681 про відсутність у банкрута нерухомого майна.

На запит ліквідатора до Головного управління статистики у Миколаївській області надійшла відповідь №05/2-226 від 21.09.06 р., що за 2000-2005 р.р. Приватне підприємство “Неріс” до органів статистики не звітувало.

На запит ліквідатора №12674/07 від 15.09.06 р. до Архіву з особового складу Управління архівної роботи та урочистих подій Міськвиконкому, надійшла відповідь за вих. №185 від 22.09.06 р., що архівні документи з особового складу Приватного підприємства “Неріс”, на зберігання до архіву не надходили. Згідно листа №9010 від 03.10.2006 р. Заводського районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області дозволу на знищення печатки керівнику Приватного підприємства “Неріс” не надавалось. Документація довгострокового зберігання, печатка та штампи підприємства-банкрута вважаються втраченими, про що ліквідатором зроблено об’яву в газеті «Позвоните» №77 від 10 жовтня 2006 р.

Згідно листа №21378 від 22.09.06 р. Державної виконавчої служби у Заводському районі на виконанні відсутні виконавчі документи про стягнення з Приватного підприємства “Неріс”.

Розрахунковий рахунок підприємства-банкрута №26008300100886, відкритий у АКБ “Східно-Європейський банк”, м. Київ, (МФО 322658), було закрито 01.09.2003 р., що підтверджується листом №3181 від 13.11.2006 р. наданою АКБ “Східно-Європейський банк” ліквідатору.

За юридичною адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 42-б, кв. 46, підприємство діяльність не здійснює, що підтверджується Актом відсутності платника податків за юридичною адресою №б/н від 10.03.06 р. проведеної оперуповноваженими відділу податкової міліції у м. Миколаєві УПМ ДПА у Миколаївській області.

Витрати по держмиту неможливо віднести за рахунок банкрута через відсутність коштів. Ініціюючий кредитор від сплати держмита звільнений.

Ліквідатор виконав вимоги, передбачені ст.ст. 32,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або  визнання його банкрутом”.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 ГПК України, - суд,


УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства “Неріс”, м. Миколаїв, вул. Лазурна, 42-б, кв. 46, (код ЄДРПОУ 31945933) станом на 1 листопада 2006 р.

2.          Ліквідувати Приватне підприємство “Неріс”, м. Миколаїв, вул. Лазурна, 42-б, кв. 46, зареєстроване рішенням Виконкомом Миколаївської міської ради, свідоцтво про державну реєстрацію №15947 від 26.07.2002 р.

3.          Провадження у справі припинити.

4.          Зобов’язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адресу Виконкому Миколаївської міської ради та Головному управлінню статистики в Миколаївській області.

5.          Зобов’язати ліквідатора повідомити Державного реєстратора про завершення ліквідаційної процедури.

6.          Дану ухвалу надіслати: для виконання: проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, згідно ч. 5 ст. 39 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ч. 2 ст. 32 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом”, ст. ст. 19, 20 ЗУ “Про господарські товариства” державному реєстратору Виконкому Миколаївської міської ради та Миколаївському обласному управлінню держстатистики;

    до відома: кредиторам, ліквідатору.
 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335167
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку