open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/173/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "14" грудня 2006 р.

Справа № 14/173/06


Кредитори: 1) Державна податкова інспекція у Ленінському районі,

                          м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1/1;

2)          Управління Пенсійного фонду України в Ленінському

      районі м. Миколаєва, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17;

3)          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від

     нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань

     України в Ленінському районі, м. Миколаїв,  вул. Чигрина, 167;

4)          Виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду

                           соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності,

                           м. Миколаїв, пр-т Леніна, 93;

5)          Ленінський районний центр зайнятості,

     м. Миколаїв, вул. Шкільна, 2-а;

  Боржник:  Приватне підприємство “Сокіл-Регіон”,

                   м. Миколаїв, пр-т Леніна, 261, кв. 12;

Ліквідатор: Фоменко В. М. ( ліц. Серії АБ №271514 від 08.11.2005р.).

  

                                                    Суддя  Цвєткова П.В.

Представники сторін:

Від кредитора: Мезинов О.Г., дов. №139, від 02.03.06 р.;

Від боржника: не з’явився;

Ліквідатор Фоменко В.М.

Суть спору: Про припинення провадження у справі про банкрутство

                    Приватного підприємства “Сокіл-Регіон”, м. Миколаїв.


На виконання Постанови суду від 7 вересня 2006 р. ліквідатором Приватного підприємства “Сокіл-Регіон”, м. Миколаїв, Фоменко В.М. 21 листопада 2006 р. надано суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підприємства-банкрута.

Розглянувши наданий ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та матеріали справи, суд -

ВСТАНОВИВ:

Справу про банкрутство Приватного підприємства “Сокіл-Регіон” порушено за заявою кредитора Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Миколаєва, безспірні грошові вимоги якого складають 315 грн. 50 коп.

Постановою суду від 07.09.06 р. боржника  визнано банкрутом на підставі ст. 52 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 30.06.1999 р., відкрита ліквідаційна процедура, визнанні грошові вимоги ініціюючого кредитора - ДПІ у Ленінському районі, у сумі 315 грн. 50 коп. та призначено ліквідатором Арбітражного керуючого Фоменко Віру Михайлівну.  

Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та надав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс.

В результаті проведення ліквідаційної процедури ліквідатором було надіслано запити про наявність кредиторських вимог до:

-          Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 607 грн. 25 коп.;

-          Ленінського районного центру зайнятості населення, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 19 грн. 02 коп.;

-          Миколаївського обласного відділення Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 59 грн. 03 коп.;

-          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Ленінському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 13 грн. 87 коп.;

-          Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

За заявами кредиторів ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів на загальну суму 1013 грн. 67 коп.

Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс станом на 20 листопада 2006 р. свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відродити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь-яке майно, що підтверджується довідкою Відділення по організації діяльності реєстраційно-екземенаційних підрозділів ВДАІ УМВС України в Миколаївській області №6082 від 22.09.06 р. про відсутність за Приватним підприємством “Сокіл-Регіон” зареєстрованих транспортних засобів, та довідкою КП Миколаївського МБТІ від 13.10.06 р. №5227 про відсутність у банкрута нерухомого майна.

На запит ліквідатора до Головного управління статистики у Миколаївській області надійшла відповідь, що Приватне підприємство “Сокіл-Регіон” до органів статистики останній раз звітувало за 2004 р.

Відповідно до повідомлення з Державного архіву Миколаївської області №01-22/Ф-1005 від 25.09.06 р. документи Приватного підприємства “Сокіл-Регіон”, м. Миколаїв, на зберігання до архіву не надходили. На запит ліквідатора №1153 від 20.09.06 р. до Архіву з особового складу Управління архівної роботи та урочистих подій Міськвиконкому, надійшла відповідь за вих. №193 від 22.09.06 р., що архівні документи з особового складу Приватного підприємства “Сокіл-Регіон”, на зберігання до архіву не надходили. Документація довгострокового зберігання, печатка та штампи підприємства-банкрута вважаються втраченими, про що ліквідатором зроблено об’яву в газеті «Маклер» №39 від 27 вересня 2006 р.

Згідно листа №16069 від 27.09.06 р. Державної виконавчої служби у Ленінському районі на виконанні відсутні виконавчі документи про стягнення з Приватного підприємства “Сокіл-Регіон”.

Згідно даних ДПІ у Ленінському районі Приватне підприємство “Сокіл-Регіон” має відкриті розрахункові рахунки в установі банку:

-            №26009901025099, №2606856 (грн.), №26009901025099 (долар США) відкриті у філії Першого Українського міжнародного банку, м. Миколаїв, МФО 326126,

які на даний час не закрито через відсутність коштів на рахунках боржника. Ліквідатор надав до суду клопотання зобов’язати установу банку закрити розрахункові рахунки боржника.

За юридичною адресою підприємство діяльність не здійснює, що підтверджується Актом перевірки обстеження юридичної адреси від 15.05.06 р. проведеної інспекторами ДПІ у Ленінському районі.

Витрати по держмиту неможливо віднести за рахунок банкрута через відсутність коштів. Ініціюючий кредитор від сплати держмита звільнений.

Ліквідатор виконав вимоги, передбачені ст.ст. 32,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або  визнання його банкрутом”.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 ГПК України, - суд,


УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства “Сокіл-Регіон”, м. Миколаїв, пр-т Леніна, 261, кв. 12, (код ЄДРПОУ 30333182) станом на 20 листопада 2006 р.

2.          Ліквідувати Приватне підприємство “Сокіл-Регіон”, м. Миколаїв, пр-т Леніна, 261, кв. 12, зареєстроване виконкомом Миколаївської міської ради, свідоцтво про державну реєстрацію №12534 від 09.03.1999 р., видане Реєстраційно-ліцензійною палатою виконкому Миколаївської міської ради.

3.          Провадження у справі припинити.

4.          Зобов’язати:

-          установу банка філію Першого Українського міжнародного банку, м. Миколаїв, МФО 326126, закрити розрахункові рахунки банкрута №26009901025099, №2606856 (грн.), №26009901025099 (долар США), докази закриття надати до суду;

5.          Зобов’язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адресу Виконкому Миколаївської міської ради та Головному управлінню статистики в Миколаївській області.

6.          Зобов’язати ліквідатора повідомити Державного реєстратора про завершення ліквідаційної процедури.

7.          Дану ухвалу надіслати: для виконання: проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, згідно ч. 5 ст. 39 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ч. 2 ст. 32 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом”, ст. ст. 19, 20 ЗУ “Про господарські товариства” державному реєстратору Реєстраційно-ліцензійної палати виконкому Миколаївської міської ради та Миколаївському обласному управлінню держстатистики; для виконання: філії Першого Українського міжнародного банку, м. Миколаїв, МФО 326126;

    до відома: кредиторам, ліквідатору, Миколаївському обласному відділенню з питань банкрутства. 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335163
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку