open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/129/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "12" грудня 2006 р.

Справа № 14/129/06


Кредитори: 1) Відкрите акціонерне товариство “Урожайний”,                           Миколаївська область, Миколаївський район, с. Зелене;

                              Пошт адреса: м. Миколаїв, вул. Архітектора Старова, 6, кв. 55;

2)          Управління Пенсійного фонду України в Заводському

      районі м. Миколаєва, м. Миколаїв, вул. Робоча, 2-а;

3)          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від

     нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань

     України в Заводському районі, м. Миколаїв, вул. Морехідна, 14,  

     корп. 2, к. 109-111;

4)          Виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду

     соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,

     м.  Миколаїв, пр-т Леніна, 93;

5)          Заводський районний центр зайнятості населення,

                              м. Миколаїв, вул. 6-та Поперечна, 32

Боржник:  Товариство з обмеженою відповідальністю “Теодицея”, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 26;

Ліквідатор: Тимофєєва Тетяна Петрівна (ліцензія серія АБ №176249 від 19.09.2005 р.).

  

                                                    Суддя  Цвєткова П.В.

Представники:

Від кредиторів: не з’явились;

Від боржника: не з’явився;

Присутній ліквідатор Тимофєєва Т.П.

Суть спору: Про припинення провадження у справі про банкрутство

                    Товариства з обмеженою відповідальністю “Теодицея”, м. Миколаїв.


На виконання Постанови суду від 23 червня 2006 р. ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю “Теодицея”, м. Миколаїв, надано суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підприємства-банкрута.

Розглянувши наданий ліквідаційний баланс, звіт ліквідатора та матеріали справи, суд -

ВСТАНОВИВ:

Справу про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Теодицея”, м. Миколаїв, порушено за заявою кредитора Відкритого акціонерного товариства “Урожайний”, Миколаївська область, Миколаївський район, с. Зелене, безспірні грошові вимоги якого складають 1776 грн. 93 коп.

Постановою суду від 23.06.2006 р. боржника  визнано банкрутом на підставі ст. 52 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 30.06.1999 р., відкрита ліквідаційна процедура, визнанні грошові вимоги ініціюючого кредитора - Відкритого акціонерного товариства “Урожайний”, Миколаївська область, Миколаївський район, с. Зелене, у сумі 1776 грн. 93 коп. та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Тимофєєву Тетяну Петрівну (ліцензія серія АБ №176249 від 19.09.2005 р.).  

Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та надав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс.

Згідно Статуту ТОВ «Теодицея» є правонаступником закритого акціонерного товариства «Олді-Агро». Закрите акціонерне товариство «Олді-Агро» згідно копії свідоцтва виконкому Миколаївської міської ради № 14318 від 19.01.2001р. було зареєстроване за юридичною адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 10-б, кв. 63.

В результаті проведення ліквідаційної процедури ліквідатором було надіслано запити про наявність кредиторських вимог до:

-          Державної податкової інспекції у Заводському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Заводського районного центру зайнятості населення, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 1610 грн. 41 коп.;

-          Миколаївського обласного відділення Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  з тимчасової втрати працездатності, м. Миколаїв, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 1556 грн. 11 коп.;

-          Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заводському районі м. Миколаєва, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 115 грн. 58 коп.;

-          Державної виконавчої служби у Заводському районі, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

-          Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі, від якого отримано відповідь про наявність кредиторських вимог по підприємству-боржнику у сумі 21195 грн. 53 коп.;

-          Райдержадміністрації Миколаївського району, від якого отримано відповідь про відсутність кредиторських вимог по підприємству-боржнику;

За заявами, які надійшли до ліквідатора, ним складений реєстр вимог кредиторів на загальну суму 26254 грн. 56 коп.

Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс станом на 10 грудня 2006 р. свідчать про відсутність у банкрута основних та оборотних засобів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відродити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь-яке майно, що підтверджується довідкою №4634 від 14.08.06р. ВОДРЕП УДАІ України в Миколаївській області про відсутність за підприємством ТОВ «Теодицея» транспортних засобів та довідкою №4654 від 15.08.06р. КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» про відсутність за банкрутом нерухомого майна.

Керівнику банкрута ТОВ «Теодицея» Нусь Миколі Анатолійовичу, засновникам підприємства Личко Олегу Володимировичу та Русанову Дмитру Федоровичу по всім відомим адресам були надіслані повідомлення про час і місце передачі ліквідатору печатки і штампів, матеріальних цінностей, а також установчих та бухгалтерських документів. Повідомлення вищезазначеними особами були одержані,, про що свідчать повідомлення про вручення поштового відправлення. На місце передачі в обумовлений час керівник, засновники або їх представники не з'явились, причини неявки не повідомили, про що був складений акт.

Ліквідатором в газеті Миколаївської обласної ради «Рідне Прибужжя» № 145 (2423) від 02.12.06р.було розміщене оголошення про втрату печатки та штампів банкрута ТОВ «Теодицея».

20 вересня 2006 року за №2/271/365 надійшла заява від ліквідатора ВАТ "Урожайний" з виконавчими листами №23582 від 03.03.06р. згідно рішення Заводського районного суду м. Миколаїва по справі №2-252/2006 року від 19 травня 2006 року про повернення Личком Олегом Володимировичем та Русановим Дмитром Федоровичем переліку майна позивачу ВАТ "Урожайний" на загальну суму 165893 грн. Відповідні заяви були направлені ліквідатором на ім'я начальника державної виконавчої служби Миколаївського району Миколаївської області за місцем знаходження майна.

31 жовтня 2006 року ліквідатором були одержані постанови ДВС Миколаївського району про повернення виконавчого документа стягувачу з посиланням на п.6 ст.40 Закону України "Про виконавче провадження" згідно рішення Заводського районного суду м. Миколаєва від 05.10,2006р. по справі №2-335 про відсутність майна у Личко О.В. та Русанова Д.Ф. Про цей факт було повідомлено ліквідатора ВАТ "Урожайний" а також повернуті йому оригінали виконавчих документів.

Згідно довідки державної податкової адміністрації України у Центральному районі м. Миколаєва №16572/10-29-008 від 29.08.06р. відкритих розрахункових рахунків ТОВ «Теодицея» станом на 21.08.2006р. не має.

          При проведенні ліквідаційної процедури були повністю задоволені кредиторські вимоги ініціюючого кредитора у сумі 1776 грн. 93 коп. Вимоги інших кредиторів не задоволені в повному обсязі через відсутність майна та грошових коштів у підприємства-банкрута.

Витрати по держмиту також неможливо віднести за рахунок банкрута через відсутність коштів.

Ліквідатор виконав вимоги, передбачені ст.ст. 32,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або  визнання його банкрутом”.

Керуючись ст.ст. 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 80, 86 ГПК України, - суд,


УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю “Теодицея”, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 26, (код ЄДРПОУ 31319169) станом на 10 грудня 2006 р.

2.          Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю “Теодицея”, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 26, зареєстроване рішенням Виконкомом Миколаївської міської ради, свідоцтво про державну реєстрацію №14318/1 від 19.01.2001 р.

3.          Провадження у справі припинити.

4.          Зобов’язати ліквідатора примірники ліквідбалансу банкрута надіслати на адресу Виконкому Миколаївської міської ради та Головному управлінню статистики в Миколаївській області.

5.          Зобов’язати ліквідатора повідомити Державного реєстратора про завершення ліквідаційної процедури.

6.          Дану ухвалу надіслати: для виконання: проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та виключення з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, згідно ч. 5 ст. 39 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ч. 2 ст. 32 ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом”, ст. ст. 19, 20 ЗУ “Про господарські товариства” державному реєстратору Виконкому Миколаївської міської ради та Миколаївському обласному управлінню держстатистики;

    до відома: кредиторам, ліквідатору. 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335159
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку