open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3623-25/420-А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

          

28.12.06                                                                                           Справа№ 5/3623-25/420-А


Суддя Господарського суду Львівської області  В.М.Пазичев, розглянувши матеріали справи  

за позовом :

Приватне підприємство „Формула-Плюс”, м. Львів

до відповідача :

Державна податкова інспекція у Галицькому районі м. Львова

про :

Зобов’язання видати свідоцтва про право сплати єдиного податку за ставкою 6%


визнав подані матеріали достатніми для відкриття провадження по справі.

          З метою з’ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи або забезпечення всебічного та об’єктивного вирішення справи протягом розумного строку суд вважає за необхідне призначити попереднє судове засідання.

Керуючись ст.ст. 60, 104, 105, 106, 107, 111  Кодексу  адміністративного  судочинства України, суд –

У Х В А Л И В:


1.          Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження в адміністративній справі.

2.           Попереднє засідання суду призначити на 19.01.2007 р. на 14 год. 30 хв.

3.          Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду  Львівської області за адресою:

          79014; вул. Личаківська, 128, 3-й поверх, кабінет № 310

4.          При направленні відзиву посилання на номер справи обов’язкове.

5.           Зобов’язати

Сторони :

представити суду належно оформленні письмові копії доказів, на які покликаються сторони та витребовує суд, для долучення до матеріалів справи, оригінали для огляду в судовому засіданні;

провести взаємозвірку. Акт представити до початку судового засідання;

представити суду оригінали для огляду, належно засвідчені копії до справи свідоцтва про державну реєстрацію та довідку органів статистики про включення до ЄДРПОУ станом на час подачі позову;

Позивача :   

представити суду належно завірені копії доказів обставин на які є посилання в позовній заяві, для долучення до матеріалів справи, оригінали для огляду в судовому засіданні;

привести позовні матеріали у відповідності до вимог ст. 106 КАС України до початку попереднього засідання;

представити суду довідку органів статистики про включення до ЄДРПОУ станом на день звернення з позовом до суду;

явка повноважного представника, для дачі пояснень з приводу обставин справи, обов’язкова.

Відповідача :   

надати суду відзив на позовну заяву з документальним і нормативним обґрунтуванням своїх доводів; документально обґрунтовані заперечення проти заявленого позову;

надати суду документально і нормативно підтверджене обгрунтування дій відповідача щодо відмови в задоволені вимог позивача;

представити суду довідку органів статистики про включення до ЄДРПОУ станом на день звернення з позовом до суду;

явка повноважного представника, для дачі пояснень з приводу обставин справи, обов’язкова;

якщо відповідач, котрий належним чином повідомлений про місце, дату і час розгляду справи (отримав повістку або ухвалу про порушення провадження у справі або про її відкладення, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення), не забезпечив явки повноважного представника в судове засідання, то вважатиметься, що такий відповідач погоджується з позовними вимогами і визнає позов повністю.

При направленні відзиву посилання на номер справи обов’язкове.

Процесуальні права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі –рівні. Особи, які беруть участь у справі, мають право: знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім того, позивач має право змінити  підставу  або  предмет адміністративного позову,  збільшити або зменшити розмір  позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду, відмовитися від адміністративного  позову.

Відповідач має  право  визнати  адміністративний  позов повністю або частково,  подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Повноваження представників сторін повинні бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видається юридичною особою, підписом керівника з прикладенням печатки цієї юридичної особи). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками –наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.

Учасникам процесу разом з поданими копіями доказів, слід представляти оригінали таких письмових доказів – для огляду в судовому засіданні.


Довести до відома сторін, що за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом на сторону, іншого учасника адміністративного процесу, згідно з ст. ст.268-272 Кодексу адміністративного судочинства України, до винної особи застосовуються заходи процесуального примусу.


Справу призначити до розгляду в засіданні на : 19.01.07   о      14:30  


Суддя                                                                                                       Пазичев В.М.                     

Джерело: ЄДРСР 335115
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку