open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
2/1963-23/417А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

          

22.12.06                                                                                           Справа№ 2/1963-23/417А

Суддя, Бортник О.Ю.

Розглянувши матеріали за позовом Прокурора Жовківського району в інтересах  держави, в особі Управління Пенсійного фонду України в Жовківському  районі, м.  Жовква

до Товариства з обмеженою відповідальністю „Львівцентробуд”, м. Жовква

про стягнення 1 690,00 грн.

визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до  судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 104, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

 У Х В А Л И В:

1.  Відкрити  провадження в адміністративній справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на : 23.01.07   о      10:20  

         Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 508.

 3. Зобов’язати :

Прокурора та Позивача –подати докази включення відповідача до ЄДРПОУ, за адресою вказаною в позовній заяві, докази виставлення та надіслання відповідачу вимоги про сплату 1 690,00 грн. недоїмки, докази виплати відповідачем заробітної плати за спірний період,  забезпечити обов”язкову явку представника в судове засідання.


Відповідача –подати довідку про включення до ЄДРПОУ, письмове пояснення з приводу заявлених позовних вимог, при наявності заперечень щодо позову –докази на їх обгрунтування, докази, які спростовують позовні вимоги, або свідчать про погашення боргу, якщо такі є, докази, які підтверджують право сплати єдиного податку у спірному періоді, докази щодо кількості найманих працівників та отриманого доходу у спірному періоді, докази виплати заробітної плати у спірному періоді, докази сплати єдиного податку у спірному періоді, забезпечити обов”язкову явку представника в судове засідання.


     Копію позовної заяви і доданих до неї документів надіслати відповідачу.

Крім того, відповідно до вимог ст. 107 КАС України, суд вважає за необхідне повідомити сторонам інформацію про їхні процесуальні права і обов’язки, передбачені ст.ст. 49, 51 КАС України:

          Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

          Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими Кодексом адміністративного судочинства України.

          Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

         Крім прав та обов'язків, зазначених вище, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

       Також відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

       Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

       Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї - небудь права, свободи чи інтереси.


Суддя                                                                                                                    Бортник О.Ю.Адреса господарського суду: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128.


Суддя                                                                                                       Бортник О.Ю.                     

Джерело: ЄДРСР 335044
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку