open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3501-28/425А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

          

                                                                                          Справа№

                                                                                                                       (5/157-25/19)


За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Науково-виробниче та торгове підприємство “Магнат”, м. Львів

до відповідача: Державної податкової інспекції у Галицькому районі м. Львова, м. Львів

про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 18.12.2003 року № 3586/04-33-1/23950498/24960

                                                                                                                Суддя   Морозюк А.Я.

Представники сторін не викликалися

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 15.11.2006 року рішення господарського суду Львівської області від 16.03.2004 року та постанову  Львівського апеляційного господарського суду від 05.03.2004 року у справі № 5/157-25/19 скасовано і справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

          Згідно резолюції заступника голови господарського суду Львівської області справу передано на розгляд судді Морозюку А.Я.

З метою з’ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи або забезпечення всебічного та об’єктивного вирішення справи протягом розумного строку суд вважає за необхідне призначити попереднє судове засідання.

Керуючись ст. 107, 110, 111, п.6 Прикінцевих та перехідних положень КАС України, господарський  суд  –                  

                                                                     У Х В А Л И В:


1.  Відкрити  провадження в адміністративній справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на :    о        Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області (79014, м. Львів, вул. Личаківська 128, 3-й поверх, каб. № 302).

3. Сторонам: 1) направити в судове засідання своїх повноважних представників; 2) пояснення суду подавати в письмовій формі.

4.  Позивачу –до судового засідання подати суду: 1) письмове пояснення по суті позову (з врахуванням викладеного в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 15.11.2006 року), з доданням відповідних доказів; 2) всі докази в обґрунтування правової позиції по даному спору; 3) вжити заходів до врегулювання спору; 4) письмово повідомити суд про наявність чи відсутність обставин, передбачених п. 3 ч. 1 ст. 155 або п. 4 чи п. 5 ч. 1 ст. 157 КАС України –письмово повідомити про це суд.

5.  Відповідачу –до судового засідання подати суду: 1) письмове пояснення на позовну заяву з врахуванням викладеного в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 15.11.2006 року, копію направити позивачу, докази направлення представити суду; 2) розрахунок штрафних санкцій, правові підстави їх застосування; 3) всі докази в обґрунтування правової позиції по даному спору; 4) вжити заходів до врегулювання спору; 5) письмово повідомити  суд про наявність чи відсутність обставин, передбачених п. 3 ч. 1 ст. 155 або п. 4 чи п. 5 ч. 1 ст. 157 КАС України –письмово повідомити про це суд.


          Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа –підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками –наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.

Учасникам процесу разом з оригіналами письмових доказів, які подаються до господарського суду, представити їх належно засвідчені копії.

Інформація про процесуальні права та обов’язки, передбачені кодексом адміністративного судочинства України, викладена на звороті даної ухвали.

                                Суддя                                                                                               

Стаття 49. Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.


Стаття 51. Права та обов’язки сторін

1. Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.


Стаття 54. Права та обов’язки третіх осіб

1. Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, мають права позивача.

2. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, мають права та обов’язки, визначені у статті 49 цього Кодексу.Джерело: ЄДРСР 335040
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку