open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3459-28/411 А

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

          

13.12.06                                                                                           Справа№ 5/3459-28/411 А

Господарський суд Львівської області у складі судді Морозюка А.Я.

розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом:  Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Львова, м. Львів

до відповідача: Відкритого акціонерного товариства „Львівського взуттєвого виробничо-торгівельного підприємства „ПРОГРЕС”, м. Львів

Третя особа 1, на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Управління державного казначейства у Львівській області, м. Львів

Третя особа 2, на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Міністерство фінансів України, м. Київ

про стягнення пені в сумі 715233,98 грн.

визнав представлені матеріали достатніми для відкриття провадження по справі.

З метою з”ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи або забезпечення всебічного та об”єктивного вирішення справи протягом розумного строку суд вважає за необхідне призначити попереднє судове засідання.

Керуючись ст. 53, ст.69- 71, ст.ст. 107, 110, 111 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

                                                                              УХВАЛИВ:


1.          Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі.

2.          Залучити до участі у справі , як третіх осіб на стороні позивача, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Управлінння державного казначейства у Львівській області  (вул. К.Левицького, 18, м. Львів, 79005), як третю особу 1, та  Міністерство фінансів України (вул.. Грушевського , 12/2, м. Київ, 01008), як третю особу 2, оскільки  рішення по справі може вплинути на їх  права та обов”язки.

3.         Попереднє судове засідання призначити на : 23.01.07   о      10:25.           Попереднє судове засідання відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128,  каб.  № 302 (3 поверх).

4.          Сторонам та третім особам - направити в судове засідання повноважних представників.

5.          Позивачу –до  судового засідання подати суду: 1)  довідку про перебування відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців; 2) докази надання позички; 3) договір від 13.07.1994 року №42 між Міністерством фінансів України та відповідачем; 4) звірити розрахунки з відповідачем по заборгованості, що є предметом даного спору, конкретизований та документально підтверджений акт звірки розрахунків подати суду; 5) у разі погашення  відповідачем  заборгованості  - письмово повідомити про це суд; 6) вжити заходів до врегулювання спору; 7) всі докази  в обґрунтування правової позиції по суті спору; 8) письмово повідомити  суд  про наявність чи відсутність обставин, передбачених п. 3 ч. 1 ст. 155 або п. 4 чи п. 5 ч. 1 ст. 157 КАС України.  

6.          Відповідачу –до  судового засідання подати суду: 1) письмове пояснення на позовну заяву, копію направити позивачу та третім особам, докази направлення подати суду; 2) докази сплати заборгованості , що є предметом спору; 3) статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про перебування   в  Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців (копії долучити до справи); 4) звірити розрахунки з позивачем по заборгованості, що є предметом даного спору, конкретизований та документально підтверджений акт звірки розрахунків подати суду; 5)  всі докази  в обґрунтування правової позиції по суті спору; 6) вжити заходів до врегулювання спору; 7) письмово повідомити  суд  про наявність чи відсутність обставин, передбачених п. 3 ч. 1 ст. 155 або п. 4 чи п. 5 ч. 1 ст. 157 КАС України.  

7.          Третім особам - до  судового засідання подати суду: 1) письмове пояснення на позовну заяву, копію направити позивачу та відповідачу,  докази направлення подати суду; 2) договір від 13.07.1994 року №42 між Міністерством фінансів України та відповідачем; 3) докази надання позички; 4) у разі погашення  відповідачем  заборгованості  - письмово повідомити про це суд; 5) розрахунок суми позову; 6) всі докази  в обґрунтування правової позиції по суті спору; 7) вжити заходів до врегулювання спору; 8) письмово повідомити  суд  про наявність чи відсутність обставин, передбачених п. 3 ч. 1 ст. 155 або п. 4 чи п. 5 ч. 1 ст. 157 КАС України.   


             Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа – підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками –наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.

Учасникам процесу разом з оригіналами письмових доказів, які подаються до господарського суду, представити їх належно засвідчені копії.


            Інформація про процесуальні права та обов"язки, передбачені Кодексом адміністративного судочинства України, викладена на звороті даної ухвали.

 


Суддя                                                                                                       Морозюк А.Я.           Стаття 49. Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.


Стаття 51. Права та обов’язки сторін

1. Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.


Стаття 54. Права та обов’язки третіх осіб

1. Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, мають права позивача.

2. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, мають права та обов’язки, визначені у статті 49 цього Кодексу.          

Джерело: ЄДРСР 334976
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку