open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/202-29/303

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

          

22.12.06                                                                                 Справа№ 6/202-29/303


За заявою кредитора:

Державної податкової інспекції у м. Червонограді, м. Червоноград,

про банкрутство:

товариства з обмеженою відповідальністю „Черемош” (код ЄДРПОУ 22405157), м. Червоноград.

Суддя М. Синчук

За участю представників:

кредитора:

Хрящевський Р.Й. –дов. від 12.04.2006 р. №201/10-008,

боржника:

не з’явився.

На розгляд Господарського суду Львівської області подано заяву Державної податкової інспекції у м. Червонограді про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Черемош” в порядку, передбаченому ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою від 04.12.2006 р. провадження у справі порушено, заяву прийнято до розгляду, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, розгляд справи призначено на 22.12.2006 р., кредитора зобов’язано надати суду докази безспірності грошових вимог до боржника в розумінні Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, довідку державного реєстратора про відсутність боржника за юридичною адресою від повідно до п. 7 ст. 19 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

В судове засідання 22.12.2006 р. представник кредитора з’явився, пояснив, що заборгованість в сумі 2’317,66 грн. є узгодженою, оскільки утворилася внаслідок несплати податкового боргу. Вказаний борг виник внаслідок прийняття податкових повідомлень-рішень та підтверджується розрахунком суми податкового боргу.

Вказаний борг не може вважатися узгодженим в розумінні Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з наступних підстав. Така безспірність передбачає, що спір між боржником і кредитором відсутній, тому що він вирішений у судовому або досудовому порядку. Вимоги до боржника повинні підтверджуватися виконавчими документами (виконавчий лист, наказ господарського суду, виконавчий напис нотаріуса тощо), за яким здійснюється стягнення коштів з рахунків боржника, відповіддю на претензію. Про це також свідчать і положення п. 8 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Таких документів кредитором не представлено.

Кредитор представив акти перевірки, які не отримані боржником, а також податкові повідомлення-рішення, які також не були отримані боржником, а вивішені на дошку оголошень. Таким чином, боржник жодним чином не був повідомлений про нарахування йому відповідних платежів до бюджету. А узгодження суми заборгованості в порядку, визначеному Законом України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, не може вважатися безспріним в розумінні Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно із ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” відомості про юридичну особу включаються до Єдиного державного реєстру (ч. 1), визначено, які відомості повинні міститися в Єдиному державному реєстрі щодо юридичної особи (ч. 2). В Єдиному державному реєстрі містяться також відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням. Згідно з ч. 7 ст. 19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, якщо реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу не була надана юридичною особою в установлений строк, державний реєстратор зобов’язаний у строк, що не перевищує десяти робочих днів з дати, яка встановлена для юридичної особи для подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, направити рекомендованим листом юридичній особі повідомлення про необхідність подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. У разі повернення до державного реєстратора рекомендованого листа з відміткою відділення зв’язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою або неподання юридичною особою упродовж місяця з дати направлення їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до ст. 20 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”  відомості, що містяться в єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, за винятком ідентифікаційних номерів фізичних осіб-платників податків. Кредитором, в порушення вимог ухвали від 04.12.2006р ., не додано доказів внесення до Єдиного державного реєстру запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, тобто до заяви не додано належного доказу, що дає підставу продовжувати провадження у справі про банкрутство за правилами, встановленими ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Невиконання кредитором вимог ухвали від 04.12.2006 р. перешкоджає подальшому розгляду справи, тому суд залишає заяву без розгляду.

Враховуючи наведене, керуючись п. 5 ст. 81, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

1.          Заяву Державної податкової інспекції у м. Червонограді про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Черемош” залишити без розгляду.

                    

          

Суддя                                                                                             Синчук М.М.                               

Джерело: ЄДРСР 334890
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку